Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akinek a babájának...

Anyukák akinek a babájának már van kint foga válaszolnátok?

Figyelt kérdés

6 hónapos lesz 6 nap múlva...

alul és felül ki van már fehéredve neki egy hónapja, viszont ma vettem észre hogy felül az ínye ki van recésedve..

nem pont ott a fogánál hanem alul..nem is tudom hogy fogalmazzam meg


ez jelenthet már hamarosan fogacskát vagy nem?


nincs még egy foga sem bedagadva sincs neki



2013. ápr. 22. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Az neked is recés, csak már nem látszik a fogaidtól, ilyen a szájpad anatómiai felépítése. A felső fogak helye az íny ajkak felőli részén fehéredik ki, áttörés előtt 1-2 nappal a zománc kékes része fog rajta átlátszani, ezután töri át az ínyét.

Saját tapasztalat, hogy az én lányomnak alul 1,5 hónapig volt fehéredve, felső négy metszőnél pedig minimum 2 hónapig, de lehet, hogy picit tovább. Neki alul 5,5 hónaposan, felül 8 hónaposan bújt elő.

2013. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A felsőt sajnos nem tudtam lefotózni csak az alsót.

[link]


[link]



Köszönöm a válaszodat első :)

akkor nem valószínű hogy a foga jönne, pedig eddig ne mvettem észre hogy olyan lett volna a szájpadlásánál

2013. ápr. 22. 13:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Kint lesz az lassan szerintem. Ha lesz csík a metszőélénél a fognak, akkor 2-3 nap. :)
2013. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bár talán már ott is van a csík, mindenesetre nagyon fogzós az ínye ránézésre, drukkolok, hogy hamar kibújjon. :)
2013. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Ha lesz csík a metszőélénél a fognak"---> nem akarok butának tűnni de első baba...pontosabban le tudod írni hol kellene csíknak lennie? metszőélénél az hol van?


ilyen az ínye alul is és felül is már egy hónapja

2013. ápr. 22. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:
A metszőél az az áttörés helye, az az oldal, ahol a két ínye találkozik. :)
2013. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen így már értem :)


ott még nincsen neki csík :S

2013. ápr. 22. 13:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ezen szépen látszik: [link] Ahol a pici fog már áttört ennek a babának, ott várd a tiédnél is a csíkot. :)
2013. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ezt nagyon jól lefotózták :)

de ott már kint van a fogacska.

akkor ott felül vagyis ahol az ínyek találkoznak ott is fehér csíknak kell majd lennie?

2013. ápr. 22. 13:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Aha, nálunk mindig úgy volt, hogy ott lett egy egyenes fehér csík, úgy 2-3 nappal az áttörés előtt. Akkor tudtam, hogy nyűglődés jön. :))
2013. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!