Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiinek a babájának mar van...

Akiinek a babájának mar van foga válaszolnátok a kerdésemre?

Figyelt kérdés

Honnan tudtátok mikor kell bekenni a Dentinox fogíny krémmel a babátok inyét?


Hasznalt valamit?


Ugy nez ki kezd jönni a foga eleg sokszor felsír es nem tudom mit adjak a babamnak


2013. ápr. 13. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiam 7 hónapos, 1 foga van alul. Mivel abszolút nem sírós baba, amikor folyt a könnye tuti biztos hogy azért mert fájt a foga. Nekünk Dentinox oldatunk van, ami nem lidokainos, naponta többször is lehet, nem csak 3x.
2013. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos babámnak 6 foga van. Dologéllel kezdtem, azt ugye akárhányszor lehet használni. Többnyire csak éjszaka használtam. Ha felsírt, és nem volt elég odaadni a cumit, akkor kentem be az ínyét, többnyire vissza is aludt, így gondolom, használt neki. Nemrég vettem a Dentinoxot is, akkor használom, ha nagyon sír, vagy a Dologél nem használt. Használtam amúgy homeopátiás Chamomillát is, az is segített vmit, de egyik sem 100%-os. Vagy nem is a foga miatt sír fel éjjel többször...
2013. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos a kislányom és 1 foga van. Akkor kenem be neki Dentinox géllel, amikor nagyon nyűgös, sír és nyúlkál a szájába, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy a foga miatt van. Este általában nem nyűgös elalvás előtt, de azért bekenem neki éjszakára, hogy nyugodtan aludjon! Használ neki, de kell idő, mire visszatér olyankor a jó kedve.
2013. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

9 hós 4 fogunk van amikor éjjelente keservesen felsírt vagy ugye nappal amikor már nem lehettett olyan könnyen elterelni a figyelmét és megnyugtatni

a dentinox esténként ha felbredt az segített mert ugye az is csak pár percig segít addig visszatudott aludni. Dologél nekünk nem használt viszont szívesen megette

2013. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kislányomnak adtam dentinoxot, de semmit nem ért.Most a kisfiamnál nem költök rá mert szerintem felesleges pénzkidobás, mert ahogy én megnyaltam ez csak kívülről zsibbasztja el az ínyét, viszont fogzáskor szerintem mélyebbről jön a fájdalom.Most ha látom küszködik inkább a kezébe adok egy hűtött rágókát amit élvezettel rágcsál, gondolom az jobban csillapítja.Éjszakára viszont többször volt, hogy nurofent kapott mert alig aludtunk, szinte az egész család fent volt úgy sírt.A nurofen fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő, így ez mindig használt.Általában nurofennel átaludta az éjszakát.Persze nem minden nap kapta csak mikor már fél óránként felsírt.
2013. ápr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!