Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hat hónaposan felállt...

Akinek hat hónaposan felállt a babája, mikor kezdett el járni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
10 hósan pár lépést, két hét múlva már fel-alá járkált.
2009. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Még nem hallottam babát, aki 6 hónaposan felállt...
2009. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam 6 hónaposan felállt kedves második válaszoló most már hallasz ilyet!

Utánna 4 hónapig ment bútorok mellett, és mászva, illetve úgy, hogy egyik kezét fogtuk. Még éppen nem volt 11 hónapos mikor megtette az első önálló lépéseit. Azóta se áll meg, állandóan futok utána(már 20 hónapos).

Persze tudom, hogy nem ez az átlag, de van ilyen is.

2 gyerkőc anyukája.

2009. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 6 hónapos és 1 napos volt, amikor először magától felállt. Ugyanazon a napon kezdett el mászni rendesen, úgy, hogy nem bukott orra. Azóta egész nap áll, és kb. egy hete oldalazva lépeget is, 1-jén lesz 7 hónapos. Úgyhogy én is csak megerősíthetem, hogy van gyerek, aki 6 hónaposan egyedül feláll. Azonkívül ha már itt tartunk, mászásból lecsücsül, térdepel. Majd 7 hósan csak 6,9 kg. A hosszát most nem tudom, de 323O grammal és 56 centivel született. Kedves kérdező, sajna nem tudtam válaszolni a kérdésedre, de én is kiváncsian várom a válazokat! A kétkedőknek: soha nem válaszolok olyan kérdésekre, mint pl. Mit tud a hat hós babad?, stb. azért, hogy ne higgyék, hogy világolok. De most nem álltam meg, hogy ezt ne írjam le. Aki nem hiszi,írjon privit és küldök videót!
2009. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!