Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktatok turiban vásárolni...

Ti szoktatok turiban vásárolni a babátokra?

Figyelt kérdés
Én sokat, mert bukósak vagyunk! Azt ha le hányja nem sajnálom annyira...! De mikor múltkor párom rokona meghallotta majd szörnyet halt..... :O Szerintetek is kínos? Vagy inkább pénztárcabarát?
2012. jan. 13. 22:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte csak ott vásárlok. A Hádában nagyon szép és jó minőségük ruhák vannak. Tutira nem fogok ezreket kiadni egy rugdalózóra, amit aztán két hónap után kinő. Különben magamnak is gyakran veszek ruhát turkálóban.
2012. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Hádába vásárolok. Csakis. Na, jó néha veszek bodykat Tescoba vagy Auchanba amikor nagyon olcsó. Az a baj, hogy kb.74-es méretig tudsz turizni utána már egyszerűen nincs nagyobb méret vagy legalábbis nagyon kevés és ki kell fogni mert azokat már sokáig hordják a gyerekek és elhasználódik.

3éves anyuka és 40hetes kismama :)

2012. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

2 éves elmúlt a fiam, de rendszeresen turiban vásárolok neki születésétől. Pl. most ősszel is vettem neki 2 téli kabátot, a kettőt együtt 2000 Ft-ért és senki nem mondaná meg, hogy nem újak. Minek vegyek 4-5 ezerért 1 kabátot, ha úgyis csak 1 idényre hordja?

Csak a cipőre és az alsónadrágokra vagyok "kényes", abból csak újat.

2012. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem kínos viszont valóban pénztárcabarát! Én is szoktam turiba vásárolni a fiamnak ott is vannak nagyon szép és jó minőségű ruhák!
2012. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A turis babaruhák azért is jók, mert azokat már többször mosták, így a káros kémiai anyagok kimosódtak belőle. Ne foglalkozz a rokonnal, egyik füleden be, másikon ki.....
2012. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Neten vásárolok és adok is el használt baba és gyerek ruhákat. Sokkal olcsóbban lehet így ruhákhoz jutni!! Ez egyáltalán nem ciki, legalábbis nekünk kispénzűeknek nem!
2012. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan adhat a párod rokona két-három zsák ruhát Nektek, szörnyethalás helyett :)


Én is turiban vásárolok (sokszor magamnak is), pénztárcabarát megoldásnak gondolom. Mivel jobb az, amit ezren összefogdosnak előtted, ki tudja miféle népek és tízszer annyiba kerül? :)

2012. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
:) Megnyugodtam :) Köszi mindenki! Igen ezt pont tegnap vettem észre hogy 74-es rucinál megáll a nagy választék! Pont ebben a méretben ácsorgunk picit :) A tescó-s body-kat én is nagyon szeretem :)
2012. jan. 13. 23:03
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg mindent vettem/vettünk onnan. Sokszor szinte új állapotú volt, amit vettem, hiszen eleinte a babák nagyon gyorsan kinövik a ruhákat, nincs idejük elnyűni azokat. :D Ritkán, ha kifogok akciót megveszem üzletben is, de csak pl. body-kat. Én is adtam le turiban már egy csomó holmit, vagy eladásra vagy cserére, úgyhogy szerintem nagyon megéri onnan vásárolni, és oda leadni ruhákat. Egyébként másra nagyon lehetőségem nem is lenne, mert vagy megveszek 1 db minőségi ruhát alsó hangon 3 ezerért, vagy kilós turiban veszek akár 8 ruhadarabot 500-ért. Nem mindegy, pláne, hogy már mászik, néha lépked, estére már igencsak használtak a ruhái. :D


Lehet ismerősöd régen járt már turiban, még egy kb. 5-8 évvel ezelőtt én is csak "csöves hely"-nek neveztem őket, de most már egész normálisan néznek ki, és jó a kínálatuk. Ha esetleg összejártok azzal, aki kiakadt a turkáló gondolatán, kérd meg, kísérjen el Téged oda vásárolni, így saját szemével győződhet meg róla, hogy nem is olyan szörnyű, mint gondolta. :)

2012. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is turiban vásárolok a 11 hónaposomnak, sőt gyakran magamnak is találok tuti cuccokat :) Tescóban szoktam még bodykat venni, mikor akciósak, de egyébként a turi a nyerő. Szerintem egyáltalán nem ciki turiban vásárolni. Amit ott eddig a gyereknek vagy magamnak vettem, az mindig jó minőségű volt, potom áron, és mindig megdicsérik hogy milyen jó ruhám van :)
2012. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!