Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek idegrendszeri éretlenség miatt nem aludt a babája éjszaka? Hogy változott az idő múlásával? Volt ami segített?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2013. ápr. 22. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyétek fel a kapcsolatot a Budapesti Margit kórház fejlődés neurológiai osztályával. (Szeredai Márta, KAtona Ferenc) vagy bárkivel. Ők nagy valószínűséggel fognak tudni segíteni.
2013. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mai napig nagy nehézségek árán alszik és járkál is éjszaka. 6 éves.
2013. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Újszülött kortól sokat szenvedünk vele a mai napig is minden nap most három és fél éves, már meg van a diagnózis Autizmus sprektumzavar enyhe értelmi fogyatékossággal.
2013. ápr. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Mennyi idős a babád?

Alapvetően az embercsecsemő igen éretetlen idegrendszerrel ön a világra, kell némi idő(kinek több, kinek kevesebb), hogy megérjen a nyugodt (el)alvásra. Mivel az (el)alvás elég komoly és összetett idegi és egyéb rendszert, folyamatokat igényel, azt mondják, átlagban, a legtöbb gyerek érett alvása 2- 3 éves kor körül alakul ki.

2013. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

8 hónapos,de még egy éjszakát nem aludt végig. Másra már nem tudok gondolni,csak hogy még nem elég érett az alváshoz az idegrendszere.

Nagyon hasfájós volt,először ráfogtam arra, enyhén refluxos,gondoltam azért nem alszik,fogzik is...de minden éjjel 8 hónapja nem lehet baja neki.

Sokszor kel éjjel 6-8-szor,de szerencsére nem kell ringatni,megitatom és visszaalszik. Nincs fent órákat,általában azonnal visszaalszik,de ez nekem bőven elég arra,hogy hulla fáradtan keljek reggel. Mellettem alszik.

2013. ápr. 23. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad, hogy hagyod 2-3 éjszakát hagy legyen ébren akár órditva is, egyedül a saját ágyában, lehetőség szerint külön szobában? Kegyetlenek hangzik, de lehet csak ennyi a probléma, hogy élvezi és megszokta, hogy este foglalkozás van. Mit mond a védő nő?
2013. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már sokszor elhatározásra jutottam ezzel kapcsolatben,de nincs lelkierőm hozzá.
2013. ápr. 23. 12:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát pont ezért csinálja, és amíg lesz neki szórakozás este addig fogja is csinálni. Gyerekből van ez a dolga. Tedd szépen különszobába, kösd magad az ágyhoz és hidd el, hogy neki is jobb lesz így. Komolyan beszélek, tudom, hogy rettenetes az a 3-5 nap, de megéri.
2013. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!