Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kell neki a cumi?...

Miért nem kell neki a cumi? Próbáljak egy másik márkát?

Figyelt kérdés
3 hós babám van, eddig hasfájós volt így minden este kézben ill. mellen volt 2-3 órán keresztül. A hasfájáson túl vagyunk, viszont nem lehet letenni ezekben az esti órákban, gondolom annyira hozzánk szokott. Megpróbálkoztam a cumival de ívben kiköpi. Mit csináljak?
2013. ápr. 22. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell minden babának cumi. Lányom sem fogadta el.

Van ez így, nem minden baba cumizik.

Lányom amúgy 7 hónapig volt nagyon sírós. Nehéz időszak volt, párommal felváltva próbáltuk mindig nyugtatgatni. Nehéz időszak volt, de túl vagyunk rajta, már 2 éve. Most végülis már örülök, hogy nem lett cumis. Úgyhogy kis türelem és kitartás, és meglesz az előnye is a dolognak. :)

2013. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem is kikopte, es nem banom, hogy nem szokott ra, mert eleg maceras is...
2013. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Van amelyiknek nem kell, az enyémek cumiztak, nálunk életmentő volt, viszont két barátnőm gyereke is kiköpte. Az egyik az ujját sem szopta, viszont a másiké igen, és igen komoly gondot okoz a most iskolás gyereknek, hogy előre állnak a fogai és a mai napig szopja az ujját. Azt meg el sem lehet tőle venni, mint a cumit...
2013. ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy meg vannak az előnyei a cuminélküliségnek.

Viszont mi elég sokat repülünk, ahol tényleg jól jönne néha a cumi :(

Szóval szerintetek ne is próbálkozzak mással? Ha az egyik cumit kiköpi, akkor kiköpi a többit is?

2013. ápr. 23. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én meg azt mondom,hogy próbálkozz másfajta cumival!!Nem ördögtől való az!Valahogy meg kell neki nyugodni.Az én fiam 3 hós és a negyedik fajta cumi vált be,a többi neki is repült ki a szájából!Én is azt gondolom,hogy jobb ez a fajta megnyugtatás minthogy szopja az újját vagy minden este a ciciden lógjon vagy ringatni kelljen esténként órákat stb
2013. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Senki nem is mondta, hogy az ördögtől való. Nyugodtan próbálkozhatsz, ha akarsz.

Valamelyik baba nem szereti a szilikon cumit, a latexet viszont igen, tehát ki lehet próbálni másfélét.

2013. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 23. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!