Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro vagy Tourago márkájú...

Espiro vagy Tourago márkájú autósülése van valakinek? Meg vagytok vele elégedve? Melyiket válasszuk? Vagy Ti melyiket vennétek meg? (10 hónapos múlt a baba) Linkek lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. ápr. 22. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A Tourago a Brendon sajat markaja, es az egyik ottani elado szerint fapadosak elegge. Nekunk Espiro hordozonk es babakocsink van, es nagyon meg vagyunk a minosegevel elegedve.
2013. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem, midnegyik baromi rossz minőségű ülés, pláne ebben a kategóriában. Ha már muszáj lenne a kettőből akkor a tourago, mert az espiro még vacakabb, de azt sem venném meg. Pláne 10 hónapos gyereket még tilos ilyen ülésbe ültetni, mindenképpen 0-13as vagy 0.18as ülés kell neki ami még háttal beköthető-
2013. ápr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Nekünk Touragoo van 9-25 kg-os. Nekünk a Brendonos eladó nem "húzta le". Nyilván nem olyan, mint egy 100ezres ülés, de a célnak megfelel.

Kényelmes a gyereknek, sűrűn megyünk 2- 2,5 órás útra, nem fészkelődik benne hogy kényelmetlen lenne... mi is olyan 10 hó körül raktuk bele, mikor már tudott ülni. (természetesen nem tilos 10 hóst belerakni..., AJÁNLOTT háttal bekötni, bár a mi kocsinkban már a hordózóban nem fért el háttal, de tény hogy úgy biztonságosabb...)

Na szóval én ajánlom a touragoo-t, ha nincs rá sok pénzetek, de biztos lesznek, akik azt mondják hogy inkább használtan vegyél márkásat, az is jó megoldás, rajtatok múlik. (egyébként csak az espirot linkelted be:) )

2013. ápr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Igen, a Tourago lemaradt. Köszi.

2013. ápr. 23. 11:58
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:

Egyiket sem venném meg.


Nem arról híresek, hogy biztonságosak lennének.

2013. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk nem ez a fajta van, de ugyanazt tudja ez is.


Látom valami okostojás lepontozott, pedig nem írtam, hogy ez a legszuperebb ülés, sőt még azt is írtam hogy az is jó ha jobb márkát vesz használtan. De nekünk ilyen van, és meg vagyok vele elégedve.


Azért írják egyébként, hogy nem jó, mert nincs ADAC tesztje, nézz szét azok között is. Maxi cosi, Römer, Cybex - ezeket szokták általában javasolni.

2013. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!