Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktatok kiabálni a...

Ti szoktatok kiabálni a gyerekkel? Mennyi idős? Az enyém 11 hónapos.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy időnként hangosabban is rá kell szólni a gyerekre, de én úgy érzem sokat kiabálok vele, pedig szegénykém olyan jó gyerek. Ma amikor a koszos pelenkákat matatta, hangosan rászóltam, ő meg nagy bánatos szemekkel rám nézett, és egy szó nélkül kisomfordált a szobából, és engem meg ott hagyott egyedül :(. Elment játszani. Úgy bántott a dolog, és visszagondoltam, hogy nekem milyen rossz volt, amikor a szüleim kiabáltak velem, és nagyon elszomorodtam :(((((.
2013. ápr. 22. 22:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi idősen még fogalma sincs, miért kiabálsz vele, csak rosszul érzi magát tőle, ezért sincs értelme. Az enyém 10 hónapos, sosem kiabáltam még rá és amíg tudok, nem is fogok, a koszos pelust egyszerűen odébb kell rakni és kész. Nem fog róla most még leszokni, hogy nyúlkáljon mindenhová, ha esetleg ez a célod a kiabálással...
2013. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Én csak hangosan rászólok, hogy mit csinálsz?Vagy a nevét mondom neki.A párom szerint nem kéne hangosan rászólnom.De könyörgöm, mikor éppen fejjel előre le akar mászni az ágyról!AZ én fiam nem bántódik meg, képen röhög és csak 10 hónapos!
2013. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Persze én is szólítom ilyenkor a nevén, hogy figyeljen rám és hagyja abba, amit csinál. De a kiabálás rendszeresen, komoly ok nélkül nem jó szerintem.
2013. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen, én sem szeretnék mostmár kiabálni. Vagy már elkéstem vele :(?
2013. ápr. 22. 22:36
 5/25 A kérdező kommentje:
Persze dicsérni is szoktam sokat, legalább 5x annyit mint ahányszor hangosan rászólok valamiért. Meg mosolyogni rá és játszani vele. Csak nem vagyok hárpia... Vagy igen...:( ?
2013. ápr. 22. 22:39
 6/25 anonim ***** válasza:
kérdező, sosem késő! szerintem nem kell kiabálni. téged így neveltek és ez egy rossz beidegződés, amit szégyellsz, de nehezen tudsz levetkőzni. meg tudod csinálni és érdemes, hidd el. van olyan, h kell a hangos szó, de nem kell állandóan kiabálni a gyerekkel. jóval ritkábban indokolt a hangos szó, mint hinnéd
2013. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem hinnén hogy kívánnék ekkora gyerekemmel! Egyik hogy semmit nem érsz el vele a másik hogy nem kell elöl hagyni ilyen dolgokat, ja és ez nem is indok a kiabálásra amit írtál, legalábbis szerintem! Késöbb amikor tudatosan bosszankodik egy gyerek vagy harmadszorra is azt csinálja amkért már 19 szer rászolgált akkor érthető lesz ha megemeled rá a hangod! Nincs olyan szülő akinél nincs ilyen de ez nem 11hónaposan jön hanem valamivel később!
2013. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%

5 hónapos a lányom és szoktam vele kiabálni.

Nem nevelési célzattal, hanem mert sokszor nem bírom idegileg a megterhelést amit az élet kirótt rám.

Ez van, én felvállalom.

2013. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nálad mi a baj kedves utolsó?

Fiam lassab 11 hónapos.Néha sikerül nekem is megemelni a hangom,de szerencsére igen ritkán.Inkább a nevén szoktam mondani kérdően vagy néha erőteljesebben,kiemelve.De többnyire kinevet:)

2013. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
8-as! Mit tud csinálni egy szerencsétlen 5 hónapos baba amivel így felbosszant? Szerintem érdemes lenne segítséget kérnek mert ennek még mêg lesz a böjtjea késöbb kapcsolatokban az tuti!
2013. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!