Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg 3 napom van a szulesig de...

Meg 3 napom van a szulesig de meg nem erzek semi fajdalmat. Ezelot egy hetel voltam dokinal o azt monta hogy barmeik percbe szulhetek mert kezdet nyilni a tastem. Normalis hogy nem erzek semit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy 3 napod van. Lehet, hogy fél órád, de lehet, hogy 1 hét.

Most nem kell érezni fájdalmat, majd ha tényleg szülsz, az fájni fog.

Minden előjel nélkül is beindulhat a szülés.

2010. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajna ezt nem lehet előre kiszámolni, csak tippelgeti :) Nekem is mondták, hogy biztos előbb fogok megszülni, mint 40 hét, hát én még túl is hordtam.
2010. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4 napom van vissza, de hasonló cipőben járunk.

Nem érzek semmit: se josló, se hasleszállás, se derékfájás, se hasi-masi, se hányinger, se nyákdugó távozás....szóval semmi.

Én már teljesen nyitva vagyok a 34. hét óta, és látod, semmi. Lehet, hogy este indulunk, de lehet hogy 2 nap, de lehet, hogy indítani kell. Nem lehet tudni előre sajna....Kitartás neked is.

2010. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszike a valaszokat,egy kicsit megnyugodtam,hogy nem vagyok egyedul.
2010. jan. 17. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a kiírt nap utáni napon voltam dokinál, és azt mondta, hogy szerinte nem szülünk még jóideig, megvizsgált, és semmi szülésre utalót nem látott, és én sem éreztem semmit, ezért inkább arról beszélgettünk, hogy hogyan is lesz majd, ha be kell feküdnöm a kórházba, és mikor és hogyan fogják majd beindítani a szülést. Rá 3 napra napközben 2-3szor görcsöltem, de azt gondoltam, hogy azok csak jóslók, aztán este indultak be a fájások, egyre sűrűbben és intenzívebben, másnap reggel kórház, és kora délután született meg a babám. Szóval én sem éreztem semmit, csak amikor már beindult a szülés:)
2010. jan. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!