Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós babának egyszerre...

10 hós babának egyszerre mennyi túrót/joghurtot/sajtot lehet adni?

Figyelt kérdés
A védőnő mennyiségeket nem mond soha, csak hogy kaphat már ilyesmit. Már 2 hónapja adok neki, de csak pár dkg-ot, nem merek sokat. Megehet pl egy egész natúr joghurtot egyszerre? Egy nap alatt hányszor ehet tejterméket?
2013. ápr. 23. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Csak meg tudod állapítani, hogy mikor nem kér már többet.

Az enyémek elfordítják a fejüket..

2013. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig mindig kevertem valamivel, pl zabpehely+alma+túró reggelire. A főzelékébe teszek egy kis sajtot. Magában még sosem adtam. Szóval annyit ehet ezekből amennyit kér?
2013. ápr. 23. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
igen.
2013. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy egész poharas joghurtot adok neki 60gramm egy adag.Általában müzlivel vagy kekszel szoktam adni,de ha nem elég neki akkor kenek 1 kockasajtot kenyérre:)

Én ezeket szoktam használni,bár nem hiszem,hogy neked ez segitség,mert külfödi termék:

[link]

[link]

2013. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!