Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok már úgy, hogy kizáról...

Jártatok már úgy, hogy kizárólag egyféle ételt volt hajlandó elfogadni a babátok? Mennyi joghurtot eszik meg egyszerre a babátok?

Figyelt kérdés
1 éves babám újabban csak és kizárólag danone meggyes joghurtot hajlandó enni, abból viszont 2 dobozzal. Eddig mindent megevett, de most meggyes joghurt függő lett. Simán lecsúszik a 2 doboz, az még nekem is sok. Hogy fér ebbe a pici pocakba ennyi?? Vajon hány hétig-hónapig tart ez a "függőség"?
2009. dec. 8. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt jó pár hét,amíg csak tápszer+krémtúró.Most 1 hónapja csak kóstolgatja a rendes kaját,gyakran kiköpi(kevés dolgot eszik meg ezekből).Tápszer,tejtermékek jöhetnek.A nagy sláger most a túró rudi,alkalmanként akár 4 db.2 éves.
2009. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 18 hónapos lesz,2-3 hete főtt tojást enne reggel-este és mandarint.

Már a hajam kihullik,bármit kínálok neki,csak hajtogatja:"anya,tonyííí,mandiii!"

Párom megemlítette minap,hogy pontosan 2 éve ilyenkor-amikor még magzatka volt-én szintén tojáson és mandarinon éltem.Így már vicces.:)

2009. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. dec. 8. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! 13 hónapos kisfiam is joghurtfüggő. Amikor jön a foga (kb. 1-2 héttel előtte) van olyan időszaka, hogy nem akar semmit sem enni. A joghurt a jolijoker, mert azt mindig hajlandó megenni. Én egyszerre 200 grammot adok neki, de ha rajta múlna, a dupláját is megenné. Szerintem ne aggódj, vannak ilyen időszakok. Én úgy szoktam, hogy előbb mást próbálok adni neki, ha nem eszi meg, jön a joghurt.
2009. dec. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!