Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vihetnénk babalátogatóba?

Mit vihetnénk babalátogatóba?

Figyelt kérdés

Szomszéd és egyben jóbarát újszülött kisbabáját mennénk megnézni nemsokára. 2. kislány, tehát ruha, játék, kellékek, minden az égvilágon megvan, ráadásul pénzük is van bőven (nem úgy mint nekünk), így ajándék pelenkára sincs szükségük. Rákérdeztem már, de azt mondta az anyuka, hogy semmit ne vigyünk. De csak nem állíthatunk oda üres kézzel. Mégis mit vigyünk ajándékba? Egy kis aranyos játékot vagy mit? Nem tudok jobbat, semmi ötletem sincs.

Köszönöm a véleményeket.


2013. ápr. 23. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ezt vittem hasonló helyre, de vittem mellé pelust is azért, attól még szerintem ugyan úgy örülnek a pelenkának hogy van pénzük.
2013. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Süss valami sütit, arra úgysincs most ideje a kismamának!
2013. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pici csokor virágot és csokit, illetve a gyerek egy együttest kapott. Szerintem anyukának elég egy csoki, a picinek egy body. Arra figyelj, hogy ilyenkor a nagyobbnak is illik vinni valamit, akár csak egy tejszeletet :)
2013. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Süti! de jó, egyedi és különleges! Pelenkát semmi képpen ne vigyél! Biztos megvan a bevált márka, kín szenvedés elhasználni azt, amit nem szeretsz, vagy a rosszabb, hogy azonnal a kukába köt ki! Amit az én fiam imád a mai napig, az egy "foglalkoztató" rácsvédő. Kiskönyvként is használható, de akár a mózesbe, vagy a kiságyra is feltehető. Egyik fele még csak fekete-fehér kontrasztos, az első 3 hónapra, a másik fele meg már csörög-zörög-tükrös-cibálható-színes.

Vagy ha látsz valami apró kis aranyos játékot, kis ágyba is betehető pici zenélő állatkát! Az volt a fiamnak az első "játéka", amit nézett, élvezett.

Vagy egy szép textilpelus csomag! Abból sosem elég :)

2013. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 petera6 ***** válasza:
Én is megkérdeztem a barátnőmet, hogy mit vigyek (tudom, hogy mindenük megvolt). Mondtam, hogy mondjon valamit, mert úgyis viszek, de nem szeretnék baromságot. Így kapott sudocream popókrémet, és egy cd-s mondókás könyvet.
2013. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meséskönyv, csoki anyának, és a házi süti tényleg jó ötlet.
2013. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rákérdezhetsz nyugodtan, hogy van-e valamire szükség, vagy az ajándékot rád bízzák. H más nem, a szokásost vihetsz. Papírzacsi, benne bor apának, valami fincsi a mamának (tea, kávé, bonbon), valami az 1. gyereknek, csörgő, valami játék a 2.-nak.
2013. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!