Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szoktak olyankor...

Miért nem szoktak olyankor babalátogatóba menni, amikor a látogató menstruál?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
:O
2012. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Miért, nem szoktak?! :o Én erről még nem is hallottam...
2012. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Ezt nem értem!?
2012. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
mindig hall itt új dolgokat az ember:-)))) remélem vki megírja, de tuti babona.
2012. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Erről nem hallottam soha. Csak valami helyi babona lehet.
2012. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is babona... bizonyos kultúrákban a menstruáló nőket teljesen elkülönítik a közösségtől, különböző rituálék, babonák kapcsolódnak a menstruációhoz. Ez is valami ilyesmi lehet.
2012. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

hallottam, de buta babona, semmi jelentősége nincs, van egy csomó ismerős gyerek, akiket látogattam, semmi bajuk nem lett attól, ha mensivel mentem hozzájuk


ez olyan határtalan ostobaság, minthogy ne csodálkozzon rá a terhes nő pl. majomra, mert rút lesz a gyerek

2012. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%
Lehet , hogy ostobaság. Én hallottam erröl már és én sem mentem soha ugy kisbabához ha meg volt a mensim. Az én babám tiszta pötty volt amikor a sógornőm eljött és meg volt neki. Egy másik ismerős nek is megvolt mikor jött. Ő nem akart így de mondtam, hogy ugyis elmulik másnapra ha megint kijön. De ő még ezt tovább fejlesztette mert ő ugy tudja, hogy mensizőnek egy ruhadarabjával meg kell törölni a baba arcát. Nem lett pöttyös a babám ekkor. Nemtudom, hogy van-e ebben valami. A mi családunk tartja magát ehhez a szokáshoz és nem megyünk picibabához olyankor.
2012. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Ugy hallottam h elmegy az anyuka teje.
2012. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
gorogorszagban elek, itt is el ez a babona. Pottyos kiuteses lesz a baba arca, ha menstrualo no megy latogatoba. (fiatalok is betartjak)
2012. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!