Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi számít nálatok nyűgös...

Mi számít nálatok nyűgös napnak egy év körüli babával?

Figyelt kérdés
Mit csinál, amikor azt mondod, hogy nyűgös? Vagy mit nem csinál? :)
2013. ápr. 23. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk hétvégén volt mindkét nap nyűgös. 5 percenként sírt semmivel nem tudtam meg vigasztalni. a 2óra helyett 20 percet aludt nappal, éjjel is szinte végig forgolódott. na ez a két nap nekem nyűgösnek számított. (végül beteg lett úgyhogy ezért volt minden de akkor még nem tudtam mi a baj)
2013. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegnap volt ilyen.egész nap semmi nem volt jó. Ült egyhelyben és ordított nem tudjuk miért.ha felvettük akkor is morgott,ha etettük akkor is ,szóval semmi se volt jó sehogy sem. Lefekvéskor is nyüglődött.
2013. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan dolgokon is kiakad, amin amúgy nem, vagy sokkal intenzívebben reagál az ingerekre. Egy kisebb seggre ülésre általában azt mondja: "Hoppá!", elvigyorodik, felkel és megy tovább. Egy nyűgös napon egy egész pici seggre ülésből is óriási, ordítozós hiszti lesz.

A fogzásos, hidegfrontos napok szoktak ilyenek lenni.

2013. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, azért kérdeztem, mert sokszor amikor én nyűgösnek érzem a babát, anyum átugrik, és azt mondja, hogy óóó, ez semmi, nem ilyen egy nyűgös gyerek. :) Lassan már nem merem elhinni, hogy nyűgös. :)


Nálam is kb. ilyen szokott lenni, mint nálad, kedves utolsó válaszoló. :)

2013. ápr. 24. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!