Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hal meg ennyi baba?...

Miért hal meg ennyi baba? Mostanában sűrűn hallani a hírekben.

Figyelt kérdés
Ma is bemondták,hogy valaki magára hagyta az újszülöttjét és meghalt,a múlt héten a másfél éves kisfiú esete és még sorolhatnám. Eddig is ennyi volt vagy most visel meg jobban,hogy nekem is van babám?
2013. ápr. 23. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit sem van több, mint régen.


Amikor évekkel ezelőtt volt egy ilyen eset, az egyik újság riportot készített azon a településen. Egy idős asszony nyilatkozta amikor felmerült, hogy több ilyen eset van (azelőtt nemsokkal szintén volt hasonló), hogy ugyan már, régen is fordított ki pici csontvázat az eke....


Szóval szerintem nincs több, csak jobb a kommunikáció mert manapság azt is tudod, hogy az ország másik felében Mucsarögöcse alsón mi történik, meg nagyobb figyelmet kapnak az ilyen esetek. Na meg talán azért mert anya lettél, jobban feltűnnek az ilyen esetek.

2013. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Golan Trevize ***** válasza:
Szerintem régebben sokkal több volt, csak kevesebb derült ki.
2013. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy te figyelsz jobban az ilyenekre. Nincs ebben semmi újdonság.
2013. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Golan Trevize ***** válasza:
Amíg nem volt ilyen elterjedt az abortusz, addig megpróbálták házilag elhajtani a magzatot, ha nem sikerült, akkor megszülték, és elásták.
2013. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most jobban megvisel, én minden ilyen után napokig zaklatott vagyok, nem is nézek, olvasok már híreket :(


Az internet és a média azért sokkal "nagyobb" - nem tudom mi lenne a megfelelő szó - mint akár tizenöt éve is.

2013. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!