Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is hisztis a babája az...

Másnak is hisztis a babája az elmúlt napokban, vagy csak az enyém van "megőrülve" mostanában?

Figyelt kérdés
Kisfiam már egy hete olyan elviselhetetlenül hisztis,hogy csak lesek.19 hónapos,16 foga van már,eszik-iszik,nem beteg,csak cirkuszol.Érzik,hogy változik az idő,vagy mi??Van valakinél hasonló??
2012. febr. 20. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok "megőrülve", valószínűleg a gyerekeim is emiatt hisztisebbek a szokásosnál.

Próbálok figyelni, de nap mint nap elbukom. Terhes vagyok a harmadikkal, és nagyon gyenge vagyok, sokkal kevesebbet bírok, mint egyébként, ezt ők is megérzik...


És a tavasz is jöhetne már...

2012. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen,ez ok-okozat!Nálam is 2 van amúgy,és én is meg vagyok őrülve,de én tőlük...!:)
2012. febr. 20. 13:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van!És semmi sem segít,levegőzés,mozgás sem,semmi!Ma talán egy nagyon kicsit jobb.De amúgy lassan egy hete az őrületbe kergetnek minket!Ilyen még nem volt..Ketten vannak amúgy.Férjem szerint a változékony idő miatt van..
2012. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ÉN is megőrültem,meg a 21 hónapos kisfiam is.:)Biztos érzik a frontot.Neki is semmi sem jó, hisztizik.
2012. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ezek szerint általános az őrület!!Lassan befonom a hajam tőlük..
2012. febr. 20. 14:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Érzik az időt szegénykék,az én kisfiam ma úgy kelt fel,hogy csapkodta a párnáját meg nekem is oda vágott egy nagyot...kis dinkám :)
2012. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, úgyhogy 2 napja ismét előkerült a mei-tai :)
2012. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én babám még csak 3 hónapos de az elmúlt hét nem volt túl jó. Általában nap közben volt nyűgös, de tegnap éjszaka óránként felkelt, pedig sose csinált még ilyet. Remélem ma jobb lesz és tényleg csak az idő miatt:)))
2012. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az 4 hónapos fiam is meg van őrülve:). nálunk a kendő került elő:)
2012. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na de mi az a mei-tai?
2012. febr. 21. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!