Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megőrülök,3 hónapos csecsemőme...

Megőrülök,3 hónapos csecsemőmet minden nap este 3 órán keresztül altatom, és be se csukja a szemét, a sírás kerülget, mert nem elég hogy egész nap nem alszik csak 2 órát azt is félórára elosztva, még este is lehetetlen elaltatni. Más is jár így?

Figyelt kérdés
nektek mennyi idő alatt és hogy altattok? erőlteti a szemét, csak hogy nem kelljen lecsukni. apja nem segít be, mert neki eddig soha nem aludt el. szóval egyedül vagyok, de a türelmem e téren elfogy a 2. órában már. köszi előre is.
2009. szept. 25. 22:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, kipróbáltam ami neked bejött, és nem jártam sikerrel. nem alszik el egyedül. este és az éjszakai szopi közben már soha nem beszélgetek, villanyt se kapcsolok, hogy tudja aludni kéne. köszönöm, a tanácsokat, az oldalakat, meg elolvasom. próbálkozok továbbra is, remélem sikerrel járok egyszer csak.
2009. szept. 26. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!