Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babák anyukájuk,...

10 hónapos babák anyukájuk, hogy telnek napjaitok?

Figyelt kérdés
Miket szoktatok csinálni,miket tud már a babátok,mekkorák? :)

2013. ápr. 23. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
10,5 hónapos a fiam, 10 kg 70 dkg és kb. 76-77 cm. Kúszik-mászik, ül, feláll, bútorok mellet lépeget, egész nap be nem áll a szája, de még csak a saját kis babanyelvén. Pakol,nevet, kergeti és nyúzza a kutyát. Nagyon barátságos baba, mindenkivel kedves.Gyakorlatilag bármit megeszik, már csak reggel és este kap tápszert. Délelőtt nem alszik, csak kb. 20-25 percet, mert akkor sétálunk és minden érdekesebb az alvásnál, de cserébe délután alszik 3-3,5 órát.Este fél 8-tól reggel fél 8-ig alszik, úgyhogy nincs okunk panaszra. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2013. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 10,5 hónapos.10020gramm és 75cm.Imád táncolni,a kutyákat,a gyerekeket,szeret ismerkedni,mosolyog sokat az emberekre.Szoptatom még reggel,este,nappal rendes kaját eszik.Imádja a pukit:)Ma voltunk először a játszón,tetszett neki,élvezte nagyon.Ma mondta először,hogy pá-pá,integetni már integetett 8,5hónaposan,de csak pár hétig,utána amikor kedve van nagy ritkán.Tudja még a de,anya,ejte szavakat.Apát egyszer mondta,de nem tudatosan,csak úgy a levegőbe.Már 1 hónapja önállóan megy,de igazán stabilan 2 hete.Igy már a sétáink fele babakocsi fele lábon történik.Nagyon élvezi,mert igy felszedhet mindent a földről:D Természetesen csak azt amit engedek neki:)

Ennyi jutott most eszembe:)

Te babád miket szeret kedves kérdező?

2013. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10 hónapos, 70cm, 8,25kg. Bútorok mellett lépeget, menekül is a járóka körül ha "kergetem", megkeres ha elbújok. Karikát ráhúzza a rúdra, megmutatja a cicát a könyvben, mondja hogy "anya". Szerintem tudja hogy az én vagyok, mert ha nem lát akkor sokszor mondja, de néha egyébként is kicsúszik a száján. Rosszul alszik, egyfolytában jön a foga, 3 hónap alatt 6 fog. Reggel 6-7 között kelünk, 8-kor reggeli, kicsit később ha elálmosodik akkor kiviszem aludni az udvarra. Délben ebéd, ha elálmosodik akkor udvar, fél4 körül uzsonna, 7 körül vacsi, játék, fürdés, alvás. Mászik utánam mindenhová (a wc-be is), nehéz tőle bármit is csinálni. Szereti az állatokat, megengedem hogy megfogja a kutyát, cicát, utána kezet mosunk. Még oldalakat lehetne írni :)
2013. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Köszönöm a válaszokat! Akkor kb mindenkinek egyformán telnek a napjai! :) Nekem első baba,azért voltam kíváncsi másnál hogy vannak a dolgok! :)

Az én csajom is 10,5 hónapos,9,5 hósan indult meg,még nem az igazi,de megy! :D Sajnos én is alig tudok valamit csinálni mert ott kell lennie mindenhol. :) Ő is nagyon barátságos,mindenkihez odamegy,érdeklődik. Dumál babanyelven,sikít. Mondja hogy mama,papa,baba,apu,lámp (lámpa) utánozza a kutyaugatást visnyogva. :D Tapsol ha mondod neki,integet pápá. Imádja ő is a macskákat egész nap azt kergetné a kertbe meg a kutyákat. :) Reggel este iszik tápszert,de néha kimarad,mert nem kéri. Inkább a rendes kaját csípi. Megeszik mindent. Mindent kirámol,megőrülök tőle olyankor :DD Elég későn alszik el fél 10-10 reggel 8-kor kel általában. Alszik délelőtt is kicsit dután nagyobbat. :) Éjszakát végigalussza,de vannak kivételek és sajnos 1 hónapja nem alszik az ágyában hanem velünk.. :(

11kg és 76cm :)

2013. ápr. 24. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!