Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye jól tettem hogy szóltam...

Ugye jól tettem hogy szóltam neki?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz 4 hónapos a kislányom. Tegnap egyik barátnőm nálunk járt. Csengetettek így addig ő maradt bent a picivel, aki a játszószőnyegen feküdt még én kint voltam. Mire jöttem befelé, a szobában sétáltatts a picit, úgy hogy a hóna alatt fogta, és a kislányom lába rendesen a földön volt. Mikor meglátott el kezdett kiabálni hogy "nézd anya milyen ügyes vagyok"! Rászóltam mit csinál, ezt nem szabad még, akkor megsértődött, hogy ő már az ennyi idős fiával simán sétálgatott, mert így erősödnek a lábai. Nagyon mérges lettem rá, de úgy tűnik most is megsértődött rám, hogy szóltam neki. Hogy lehet ennyi esze??
2013. ápr. 24. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól tetted, a gyereked az első és a legfontosabb, ha a bnőd megsértődik akkor nem igazi bnő.
2013. ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jól tetted, korai még.

Barátnőd nem akart rosszat, ő is így csinálta, de tiszteletben kell tartania, hogy te ezt nem engeded. Máskor már tudni fogod, hogy ő másképp gondolkodik, és nem bízod rá a babádat. Veszekedni, barátságot elrontani ezért kár.

Baj nem lett belőle! :-)

2013. ápr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lett belőle baj, és nem is akartam vele veszekedni. Csak szóltam neki hogy ezt nem szabad, mert nem tesz jót a gerincének. Meg annyit mondtam, hogy az egy dolog hogy ő így csinálta a fiával, de az nem azt jelenti hogy én is ezt szeretném a lányommal.
2013. ápr. 24. 08:35
 4/7 anonim ***** válasza:
én is rászoltam volna ha megsértödött volna ha nem
2013. ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is jól tetted.
2013. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, jól tetted. A fontossági sorrendben előrébb van a babád egézsége, mint a barátnőd lelki világa.
2013. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze hogy szoltam volna. Egy baratsag ennel sokkal tobbet is elbir. Egyebkent tenyleg vannak olyan anyukak, akik a 'laza vagyok' kontosbe oltozve csinalnak hulyesegeket. De a lenyeg, hogy tuti hogy nem akart rosszat neked, csak azt tette, amit o anno a gyerekevel.
2013. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!