Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól tettem, hogy nem szóltam?...

Jól tettem, hogy nem szóltam? Ti hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Már van két lányunk, most kiderült, hogy fiúnk fog születni. Mikor elmondtuk anyósomnak, nagyon örült neki. Ezt mondta:


"Végre szülsz a fiamnak egy fiút, itt volt az ideje. De ha lány lesz akkor aztán én meg sem fogom nézni" (És mindezt nevetve)

A párom mondta neki, hogy hogy mondhat ilyet. Anyós erre azt mondta, hogy jaj ő nem úgy gondolta, csak nagyon feldobta a hír, hogy fia lesz a fiának(anyósnak nem ő lesz az első fiú unokája)

Én lemerevedtem, nem szóltam semmit, utána kimentem a konyhába mosogatni.

Azóta idegesít a dolog, de nem szóltam sem a páromnak sem anyósomnak, nem akarok veszekedést.


Ti hogyan reagáltatok volna? Ti szóltatok volna?


2012. dec. 23. 15:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

hasonlo "kedves" beszolàsa volt anyosomnak,èn anyosnak nem szoltam,de a fèrjemmel nagyon osszevesztunk.azota làtvànyossan tàvolsàgtartobb vagyok,persze ez csak a hab volt a tortàn anyos rèszèrol.

/az ominozus eset:1 honapos lànyom a kezèbe,erre nagy vigyorral megkèrdezi mit szolnèk ha leejtenè...(neki nem szoltam,amugy sem tartom èpelmèjunek,de a fèrjem azèrt mondhatott volna pàr szot...)

jol tetted hogy nem inditottàl vitalavinàt,làtva hogy fèrjed azèrt csak odaszolt az anyjànak.

2012. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Bizony nekünk is volt hasonló történet:) Az egy hetes lányomnak befogta az orrát, mert csuklott. Na akkor aztán szóltam neki:D


Egyébként ő sem épelméjű, 63 éves, szóval megértem, hogy nincs sok esze. De azért át kellene gondolni, hogy mit mondunk a másiknak.

Köszönöm a válaszod, Boldog Karácsonyt:)

2012. dec. 23. 15:36
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
Azért sok 63 évesnek nagyon is sok esze van. Ez nem volt valami intelligens megjegyzés kedves Kérdező!
2012. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
13%
jól csináltad kérdező,mert eleje még jo volt. a vége eldurvult
2012. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
"63 éves, szóval megértem, hogy nincs sok esze." Mert?? Miért is?
2012. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%

elég bunkó anyósod van, de azért látom, te se maradsz el mögötte...


üdv,

két intelligens 63 éves ember lánya

2012. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok-sok értelmes választ. Nagyon inteligensek vagytok ti is, még egy kérdésre sem tudtok válaszolni...
2012. dec. 23. 18:04
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Nehogy Te legyél már felháborodva, miután egységesen lebutáztál egy egész korosztályt. Megérdemled az anyósodat.
2012. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

De most ezzel mi a gond? Elmebeteg, nyugtatón él, volt több műtéte, nekem olyanokat beszél, hogy minek csináltam a gyereket, MIKOR TUDJA HOGY SPIRÁL MELLETT FOGANT!!!! Csak nem jut el az eszéig. Szellemi fogyatékos. Beleveszi a fejébe, hogy mindenkit ismer, mindenkivel leáll beszélgetni, többnyire hülyének nézik ilyenkor.

Akkor mit mondja rá????

2012. dec. 23. 18:13
 10/25 A kérdező kommentje:

"Az egy hetes lányomnak befogta az orrát, mert csuklott. "


Kérdem én, ilyen épeszű ember csinál??????

2012. dec. 23. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!