Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúfolnak a suliban. Jól...

Csúfolnak a suliban. Jól tettem, hogy szóltam anyunak?

Figyelt kérdés
Már tavaly is ezt csinálták, pont az kezdte el ezt akire egy rossz szót nem mondtam, a hátam mögött mondott mindent. Tavaly még év elején kellett volna felmérnem ezt, amikor elkezdték. Anyáék teljesen nyomják a tanulást, már a nyégyesért lecsesznek. Az az elvük, hogy betegen is iskola, most is megkaptam a magamét, mert lebetegedtem, pedig már tényleg, amikor nagyon rosszul voltam akkor nem mentem be. Teljesen igazuk van, hogy nehéz bepótolni, de még pluszba ezzel idegesítenek. Általánosban is csúfoltak, de azt jól kezeltem, mindig megoldottam valahogy. De itt már szinte terrorban élek és senki nincs aki segítene. Talán én veszem túl komolyan ezt az egészet. De lényegében most én érzem magam hülyén. Most azt hiszik, azért lettem beteg mert csúfoltak. Pedig csak ez is közre játszott a nátha miatt kialakult szarkedvemmel, bepánikoltam a dolgozatok miatt, de nem ezért lettem beteg. Most meg azzal riogatnak, hogy évet fogok ismételni 1 hét hiányzás miatt. Engem ugyanazért elküdtek suliba, amiért tesóm itthon maradhatott.
2012. nov. 22. 14:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Mivel csúfolnak?
2012. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
te gyenge vagy, akibe mindenki a lábát törli, nem tudsz kiállni magadért, a szüleidnek pedig elment az eszük, csak a tanulmányaid érdeklik őket. tanulj meg verekedni, bosszút állni, megtorolni, megvédeni magadat verbálisan és fizikálisan is. el kell érned, hogy ne rángathasson mindenki dróton.
2012. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%
Lefogjátok pontozni a másikat, de így működik a világ.
2012. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
10%
Ne haragudj, de nem hiszek neked. Középsuliba már senkit nem csúfolnak semmiért, csak az általánosban vannak olyan dedós szinten még a kölykök.
2012. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hogy csúnya vagyok.
2012. nov. 22. 14:48
 6/23 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos gimiben is van ilyen.
2012. nov. 22. 14:49
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

Akkor ronts be az osztályba és:

Félre innen rusnya népség, itt jön *neved*, a szépség!

2012. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ezzel csak mégjobban rám készülnének, biztos nem csinálnám meg, kiröhögnének.
2012. nov. 22. 14:53
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Látod ez a gond. Támadnak, mert támadható vagy.
2012. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
És tényleg csúnya vagy, vagy nem jutott eszükbe jobb?
2012. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!