Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Ti gyermeketek mikortól...

A Ti gyermeketek mikortól tudott szépen inni pohárból vagy varázsitatóból? Tippek?

Figyelt kérdés
9 hónapos a lánykám, a minap vettem neki egy varázsitatót,de egyszerűen nem tudja hogy mit kezdjen vele. Beveszi a szájába,de nem szívja,pohárból is próbálkozunk,de érdekesebb a poharat rágcsálni... Nálatok hogy volt?
2013. ápr. 24. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyből poharaztunk. Szóval így nem tudom megmondani.


De az itatóban van szelep, ami miatt szívni kell. szerintem az elején vedd ki belőle, hogy folyjon nyugodtan, akkor tudni fogja mire való, és könnyebben iszik majd belőle később!

10/8 esetben beválik. Mondjuk ha cumisüveghez szokott lehet kicsit nehezebb, de nem kivitelezhetetlen.

2013. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nekem ez eszembe se jutott hogy a szelepet kivegyem belőle
2013. ápr. 24. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
10 hónaposan szívószállal ivott, pohárból egy éves kora után tudott inni, de egyedül most sem, mert magára borítja !Úgyhogy szinte mindig rakok a pohárba szívószálat.Egyébként nem tudom, hogyan érzett rá, mondtuk neki, hogy szívja, mutattuk hogyan és ment neki. de a poharat szerintem direkt kiborítja.
2013. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majdnem 1 éves koráig semmiből nem volt hajlandó számottevőbb mennyiséget inni, maradt az anyatej és a híg főzelékek. Oda kell neki adni a csőrös poharat, hadd próbálkozzon vele, előbb-utóbb rá fog kapni. :)
2013. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!