Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy baba mikor és hogyan...

Egy baba mikor és hogyan kapja meg az adószámát?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi szülés után 2-héttel kaptuk meg postai uton semmi tehendőnk nem volt automatikusan kaptuk ugyan ugy mint a lakcim és betegkártyát.Szerintem ezt a MAK intézi szülés után automatikusan.
2013. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Automatikusan kap adószámot. Hogy a kártya mikor jön meg az változó. Mi 4 hónaposak leszünk és még nem küldték de amikor érdeklődtem mondták, hogy majd egyszer csak lesz. De fogsz kapni egy levelet, hogy nyitottak babakötvényt a picinek és abban ott lesz az adószáma is, én is innen tudom. A kártyára meg várok türelemmel:-)
2013. ápr. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fiam 8 hónapos de még nem kaptuk meg...
2013. ápr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most kaptuk meg egy évesen.
2013. ápr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Adószámot már akkor kaptunk mikor a babakötvényt intéztük. Adókártyát viszont csak most kaptuk meg 2 hete, és 1 éves múlt a lányom!
2013. ápr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 8,5 hónapos, de még mi sem kaptuk meg.
2013. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kerek 1 év után küldte ki a posta, előtte nem sokkal készült el, a rá nyomtatott dátum szerint.
2013. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és a babakötvényről mi a véleményetek?
2013. ápr. 25. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!