Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos baba nem fazik meg...

5 honapos baba nem fazik meg ha felul csak egy ujjatlan body van rajta?

Figyelt kérdés
anyukam szerint megfazik, es meg ne adjak ra rovid rugit, se bodyt. de izzad a baba. szerintetek megfazik ha mar kicsit nyariasabban oltoztetem?

2013. ápr. 24. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Rövidujjú bodyba, rövid rugiba akarod az utcára vinni vagy a lakásban?
2013. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
de megfázik!én a 10 hónapos kisfiamra is hosszú bodyt adok,csalóka még ez a nap,a szél is fújdogál,öltöztesd fel rendesen azt a babát!nem tudom elhinni hogy ujjatlanban izzad.mit fogsz ráadni 40 fokban nyáron ha már 22 fokban így öltözteted?
2013. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is gondban vagyok mostanában azzal,hogyan öltöztessem az 5 hónaposom :) De mivel árnyékban hűvös volt, meg fújt a szél, a nap meg ugye éget, inkább maradtam a hosszú ujjúnál. Vagy van nálam egy vékony takaró,azt hol ráteszem, hol leveszem..
2013. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem kell leszedni a fejemet. meg hosszuba oltoztetem. azert kerdeztem meg, hogy merjek probalkozni vagy ne? nem rovidbe izzad, hanem hosszuba.
2013. ápr. 24. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem még ne kockáztass.
2013. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 honaposom van. :) Setahoz rovid ujju bodyt es egy vekonyabb hosszuujjut szoktam raadni. Mivel csaloka az ido, es sokszor a szel is fuj, igy a kalap kotelezo kelleke a ruhazatanak. Egyebkent a tarkojan tudod megnezni, hogy mennyire van melege, izzad-e.
2013. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszonom! akkor meg nem probalkozom. maradunk hosszu ujjuba!
2013. ápr. 24. 22:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekunk egyàltalàn nincs hosszù ujjù bodynk( talàn ùjszulottkènt volt 1-2). Most 1 èves rovid ujjù body hosszù ujjù felsovel van rajta kint is ès bent is.
2013. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5 hós a kisfiam:-) hosszú ujjú boyra adok egy r.ujjú pólót, amit ha melege van leveszekés még akkor sem fázik meg. Nadrág, zokni, kiscipő.a sapka is fontos, mert a fülét óvni kell.
2013. ápr. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! 4 hónapos a babám, a lakásban nagyon meleg van mert tetőn lakunk így nap közben rövid ujjú body van rajta meg azért egy zokni. Kintre azért még ráadok még egy pulcsit meg egy nadrágot és viszek magammal egy kis vékony takarót ha esetleg hűlne a levegő vagy erősödne a szél. Ja és persze sapi kötelezően. Meg szoktam nézni nem izzad meg így. :-)
2013. ápr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!