Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik márkáju itatópoh...

Nektek melyik márkáju itatópohar jôtt be?

Figyelt kérdés

Cumisüvegből a MAM-osat hasznaljuk nagyon szeretem.


Az itatópoharbol is jó?

6hónapos a fiam szeretném kipróbalni neki az itatópoharat



2013. ápr. 24. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nem jött be a Mam, pedig én is szeretem a cumisüvegeit és cumiból is csak az jött be.

De végül ebből tanult meg inni a lányom:


[link]

2013. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk sem jött be, eresztett is és a feje - csőre sem lett jo. bejött viszont a Rossmanos itató, szilikon fejjel.
2013. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött a Mam-os :)
2013. ápr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nuby
2013. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cumisüvegből Avent-est használunk, itatópohárból Rossmann-ost vettem. Nekünk bevált.
2013. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cumisüvegből mi is használtunk MAM-osat (szerettük). Itatópohárból a Rossmannban kapható Babydream márkájú (ha jól emlékszem, de inkább a kinézetét írom le: kisebb, sötétkék és a csőre meg a fogantyúja narancssárga, én 1190-ért vettem, de most olcsóbb) nagyon jó szerintem, csöpögésentes is: 2 fokozat közül választhatsz (teknőcminta-lassabban és nyusziminta-gyorsabban jön az ital).

Mostmár olyanból iszik, ami nem csőrös, hanem peremes, már majdnem pohár szerű, ebből Tommee Tippee explora [link]

Ez is csöpög.mentes és dupla falú, kevésbé változik az ital hőmérséklete így. Ezt először nem fogadta el, de aztán egyszer csak önmagától megérett rá és már szeret inni ebből is.

2013. ápr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Egyébként én is a Mam-os itatópoharat néztem ki a neten, mert jó márkának tartom, de aztán a boltban mégsem ezt választottam, de csak azért mert épp csak lányos mintában volt és nekem fiam van.
2013. ápr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!