Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megyek átvenni a a 6 hós...

Ha megyek átvenni a a 6 hós ingyenes csomagot a Brendonba és rossmanba akkor mit kell vinnem? Azt ami terhesség alatt járt volna azt átvehetem még?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell vinni, legalábbis nekem sosem kérték, hogy igazoljam a gyerekem korát. a terhességi csomagot azonban nem fogják már odaadni, szerintem.
2013. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek 6 hónapos,akkor terhescsomagot már nem kapsz. A Rossmannban a Hipp csomagokat már megszüntették.
2013. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a Felicitas és Hipp csomagokról van szó..?

a Felicitast nekem még kiadták, pedig már rég nem voltam terhes (Alma gyógyszertárban).így utólag már nem volt benne hasznos dolog, csak a sudocream minta. egyébként 2 cumi (nuk és mam) van benne, 1-es pampers és néhány mecsekbaby tea, meg a szokásos tanácsadó könyv + némi szórólap.

a Hipp-es csomag sajnos már elfogyott a Rossmann-okban, mert amikor kiderült, hogy megszüntetik, mindenki gyorsan beváltotta a kupont.

nekem egyszer se kértek semmit, csak leadtam a kupont és kész, pedig én egyszerre több Hipp-es kupont is beváltottam (ismerősét is)

2013. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!