Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben viszitek ki a babátokat...

Miben viszitek ki a babátokat sétálni?

Figyelt kérdés
Napon 30 fok fölött van a hőmérséklet, de árnyékban hűvösebb van.. mit adjak rá, hogy melege se legyen és ne is fázzon?
2013. ápr. 25. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body. Vagy rövid ujjú, vékony kardigánnal.
2013. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ujjú body,kisnadrág,zokni,cipő,nagyon vékony sapi.

Ha elalszik a babakocsiban,akkor egy pléddel takarom be.

2013. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9 hósom tegnap egy szál rövid ujjú polóban volt, kisnadrág, zokni szandállal, és egy napkalapban a játszótéren hintázni. A karját és a kis arcát kentem be a naptejjel, ami maradt a kezemen avval meg a térdetől lefele a lábát. Pléd nélkül aludt, és így is kicsit izzadt volt a haja, ahogy felvettem a kocsiból. Mellettem egy anyuka 11 hósa hosszú ujjú body+vastag mackó+ezt figyeld egy bélelt orkán mellény -ben hintázott.
2013. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Én így vittem ki tegnap a 8 hónaposomat:

harisnya, vékony farmernadrág, kocsicipő, rövid ujjú body+ rövid ujjú póló.

Nem volt melege,de nem is fázott,pont jó volt.

2013. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ma délelőtt így sétáltunk a 4 hónapos kincsemmel:

hosszú ujjú body, kertész naci, zokni, kistutyi ( vékonyabb féle), és vékony nyári sapi. Amikor elindultunk akkor még volt rajta egy vékony pamut kardigán, de mivel éreztem hogy melege lehet ezért levettem róla.


Amikor hűvösre értünk akkor egy vékony kis pléddel betakartam.



Délután is így indulunk útnak.

DE: a babakocsi táskám roskadásig tele van rakva többféle pulcsival (vékony, vastag kardigán, kocsikabát, vastagabb sapi, plusz takaró stb. ) Nekem ez biztonságot ad hogy ha hűvösebbre is fordulna az idő azonnal tudom öltöztetni mikor milyent kíván meg az időjárás.

2013. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!