Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány gramm gyümölcs vált ki...

Hány gramm gyümölcs vált ki egy tízórait?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a babad? Grammra nem tudom megmondani, de pl. egy 6 honaposnak pl. egy nagyobb alma es fel banan, vagy forditva.
2013. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

GYerekenként változik :) Sokan azt mondják eleve, hogy csak gyümölccsel nem is szabad kiváltani egy étkezést...Mindenki eldönti, hogy ő hogy' csinálja!

Nálunk kb 160-180ml gyümölccsel kibír 3 és fél órát a következő evésig...mindegy, hogy van e benne keksz, vagy sem. két étkezés között meg itatom, és így jobban is bírja, mivel a folyadék egy kicsit kitölti a hasát (étkezés után nem hajlandó inni semmit). Ehhez a mennyiséghez hozzá tartozik, hogy tápszer/anyatejből 190-et iszik, zöldségből pedig van hogy elég neki 140-150ml.

7 hós baba anyukája

2013. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eztnmeg varialhatod laktatobba, ha nem lenne eleg. Tehetsz bele kekszet, zabpelyhet, 7 gabonas pepet, turot, persze a koranak megfeleloen.
2013. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5 hónapos a babám még csak kóstolgatunk és kb. egyszerre 30g gyümit eszik meg. Csak kíváncsi vagyok mit "kell" elérni mennyiségben. Mondjuk ha már egy üveges gyümit megenne az már jó adag? Persze tudom, hogy babafüggő, de nagyjából szeretném tudni.
2013. ápr. 25. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 5 hónapos. Tízóraira kap gyümit. Most ott járunk, hogy vagy egy üveggel eszik meg, vagy ha én csinálom neki, akkor 1alma-1 körte, vagy 1alma-1banán. Kekszet még nem adok neki. Ezzel így kb másfél órát van el, de van, hogy annyit se. Többet viszont nem hajlandó enni egyszerre.
2013. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Húha akkor mi nagyon le vagyunk maradva. Ő nem eszik ennél többet remélem napról napra jobb lesz, így is van, hogy csak löki ki a nyelvével nem is nyeli le. Vagy én csinálok valamit rosszul?
2013. ápr. 25. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Nem hiszem, hogy le vagy maradva, ha még csak a kóstoltatásnál jártok. Én 3 és fél hónaposan kezdtem kóstoltatni, és kb 3 hete eszik ennyit. De eleinte ő is csak 2-3 kanálkával evett, meg mostanra rájöttem, hogy a műanyag baba kanálból nem tud olyan szépen enni. Sokkal jobban megy neki a rendes teáskanállal. Mostanra minden falatot kommentál és élvezi az evést. Legyél türelmes, biztos ráérez a te kicsid is hamarosan.
2013. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!