Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Frezyderm kamillás fürdetőt...

Frezyderm kamillás fürdetőt honnan lehet venni?

Figyelt kérdés
Csak rendelni lehet a netről?Sok jót hallottam róla,hogy ekcémás bőrű babáknál bevált.Illetve napteje létezik?Már annyi mindent vettem neki,nem magamtól,hanem bőrgyógyász felírta,de egy bizonyos idő elteltével mindig előjön.Most pl. szerintem a meleg miatt jött ki neki.Van sokféle krémünk már itthon,gondoltam kipróbálom ezt a fürdetőt neki.Sima gyógyszertári nem jó neki,most Babé van itthon,de attól sem jobb a helyzet.Valaki küzd még ilyen gonddal?Elnézést ha hosszú voltam! :)
2013. ápr. 25. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyancsak egy kozemtikus vagyok de nagyon nem ajánlom a kamillát. Az emberek fele allergiás rá. A legallergénebb "gyógy"növény. Az állatok le sem legelik, ez az egyetlen amit otthagynak, nem véletlenül. Az ekcémán akkor sem segitene ha nem allergiás rá. Viszont vannak egyéb gyógyszertári fürdetők amik nagyon jók erre. Kérj más fajtát. A kolleganőm járt igy a gyerek már 3 éves mult de még mindig csak azt használja rá mert az az egyetlen amitől semmi baja. A csecsemőkori ekcéma gyakran pont a drogériákban kapható mesterséges, kencéktől jön ki. Nagyon jó illatuak stb de sok baba bőre érzékeny rá, nem egy ilyen érzékeny bőrre való mint amilyen egy kisbaba bőre.
2013. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk az ekcémán nagyon sokat javított! Én is netről rendelem, de úgy tudom, hogy patikában is lehet kapni (csak sokkal drágábban).
2013. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!