Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Frezyderm fogínyápolót használ...

Frezyderm fogínyápolót használta már valaki a babájának fogzásra?

Figyelt kérdés
Milyen vélemények vannak róla?
2013. jan. 19. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi mindent használtunk, így ezt is.

Nálunk elég szenvedős volt a dolog, eleve hamar kezdődött (5 hónaposan már volt 2 foga, most 8 hónaposan meg már lassan hat lesz) hólyagos íny, véraláfutások, duzzadás, nyafogás, ingerült rágcsálás, nagy sírások stb., és ez az egy volt, ami picit ténlyeg enyhített a dolgon. Nagyon bevált, bár tényleg csak enyhítésre gondolj. Amikor nagy gáz volt, akkor csak a nurofen, de azt még így is csak 1-2 alkalommal kapott.

Próbáljátok ki, hátha nektek is jó!

2013. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!:)Persze-persze tudom,hogy nem szünteti meg,csak néha az "enyhítés"is jó lenne.Még most jön a harmadik foga,Dentinox-ot használtam neki,de szerintem nem csinál neki semmit.Legalábbis nem vettem észre,hogy bekenés után egy kicsit enyhülne neki.Patikában lehet venni egyébként?Sokáig elég?Milyen a kiszerelése?Nurofent 2x adtam még neki,már a végső esetben....annyira ordított,akkor szakadt át az ínye.
2013. jan. 19. 21:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, mi gyógyszertárban vettük, a dentinoxnál több van benne, de a dologéltől picit kisebb. Sokáig elég volt, kb. 3 hétig, talán 1600 forint körül volt. A dentinox nálunk sem ért semmit sajnos, arról hamar le is tettem. Ez a frezyderm viszont picit még az én éppen növő bölcsességfogamnak is jó volt (nálunk a fogkibújás most ilyen vírus... :)).
2013. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Milyen véletlenek vannak?!Nekem is most jön,28 évesen..... :D
2013. jan. 19. 21:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi is használjuk, szerintem ez a legjobb az összes közül. Mondjuk én netről rendeltem pelussal együtt, így egyszerűbb volt, mert ingyen kihozták.
2013. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Utolsó:Honnan rendelted?Linket tudnál küldeni?Pelus is fogyóban van,akkor lehet megrendelem onnan.Mennyi idő múlva szállítják?Köszi!! :)
2013. jan. 23. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó:Honnan rendelted?Linket tudnál küldeni?Pelus is fogyóban van,akkor lehet megrendelem onnan.Mennyi idő múlva szállítják?Köszi!! :)

A mindennonek.hu oldalról rendelem. Ott olcsóbb is, mint a patikában (mármint a fogínyápoló), ezért is szeretek ott vásárolni. A szállítás az úgy van, ha délelőtt megrendeled, akkor másnapra kiviszi a futár. Ha délután, akkor harmadnapra. De le van írva pontosan a feltételekhez. :) Ha tudok segíteni, akkor írj nyugodtan. :)

2013. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, belinkeltem magamnak a kérdésedet, mert nem fog az agyam. :) Bent is maradt. :)
2013. jan. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a mindennonek.hu-ról rendeltem a fogínyápolót pelussal együtt.
2013. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Nekem sem fog nyugi az agyam,mert szépen olvasom,de fel se tűnt,hogy benne van a kérdésem... :DDDDD Azért köszönöm szépen a segítségedet,később megrendelem.Ha nem boldogultam írok!!:DDSzia!
2013. jan. 25. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!