Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális, hogy a 15...

Mennyire normális, hogy a 15 hónapos fiam ökölbe szorítja a kezét és úgy szorítja, hogy már remeg a keze, mint aki erőlködik? Epilepszia gyanús más miatt, ezért kérdezem. Nekem úgy tűnik, hogy teljesen magánál van.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Az epilepsziának van olyan fajtája , hogy nem veszti el a tudatát, csak valamely végtagra terjed ki, de tudata teljesen tiszta. Nem akarlak riogatni és nem is kell egyből rosszra gondolni, de azért a dokinak ezt az észrevételedet is említsed meg.
2013. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már elkezték a vizsgálatokat a neurológián, s megyünk majd vissza kontrollra. Kénytelen leszek jobban beleolvasni tudásanyagba :-(
2013. ápr. 25. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Még korai lenne bármit is mondani, az elkövetkező hónapokban figyeld tovább a viselkedését.Az én kislányom is kb ekkor kezdte ugyan ezzel, most három és fél éves, még többször csinálja egy nap, nekünk most van diagnózis. Az epilepsziát kizárták!
2013. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, ez bíztató
2013. ápr. 25. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont, mint a gyermekem, a szakemberek azt írták erre repkedő kézmozgást végez, sosem értettem mért repkedő kézmozgás, de mondták, hogy ne, hogy már én mondjam meg, hogy ez mi. A kisfiam autista.
2013. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na azt hiszem több kérdést nem teszek fel ide :-/, sajnálom
2013. ápr. 26. 06:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze rossz ha az ember gyereknének bármi baj van, de azért nem kell egyből kétségbe esni, ha azt mondják epilepszia. Egyrészt a gyermekkori epilepszia kinőhető, másrészt gyógyszer mellett szinte teljesen tünet mentes. Csináltassátok meg a vizsgálatokat, és ne gondolj egyből a legrosszabbra.
2013. ápr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!