Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az az após, aki a...

Normális az az após, aki a koraszülés gyanús kismamát biciklire akarja ültetni, és még az aggódó anyapalánta a kényeskedő, mikor nem szeretne élni a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Pár nap és végre kijutok abból a kórból, hogy koraszülött legyen a picurka, erre az apósom kapva kapott az ötleten, hogy hát az a pár nap nem oszt szoroz, és igen is nagy pocival menjek biciklizni, bevásárolni, hogy neki ne keljen kocsival menni.

Normális az ilyen ember, és mikor udvariasan megköszönöm, hogy talán nem, mert Murphy nem alszik, és még rá sem ülök máris baj lesz, akkor kis kényeskedő vagyok. nagyon jól tudok biciklizni, de talán nem most szeretnék, így szülés előtt lehet pár nappal.


2009. máj. 27. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hülye. De az is lehet h fogalama sincs a terhességről.
2009. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem nem normális de Te miért kell foglalkozz azzal hogy a kedves papa mit mond? Majd Te tudod mi a jó neked ne szóljon már bele. Nyugodtan mondd meg neki a véleményed ha nem tetszik neki vmi akkor üljön ő a biciklire és tekerjen melegebb éghajlatra:)
2009. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A párod erre mit mondott?A legkevesebb amit én ebben az esetben az apósommal tennék,hogy a két kezem finoman a nyaka köré tenném...Majd megvárnám,hogy hisztizik e.
2009. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazi HÜLYE.Sztem ne foglalkozz vele,csak te és a baba számít.És igenis menj kocsival,h még cipekedned se kelljen.
2009. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagyanyám vilűgéletében haragudott anyámra, amiért az elvette tőle az egyetlen kisfiát. Az esküvőn is minden krvának emondta a vendégek előtt. Amikor anyám az öcsémmel volt veszélyeztetett terhes, fennhangon állította, hogy a terhesség nem betegség. Anyám egyedül kellett hogy végezze a házimunkát (én még kicsi voltam), apám semmit sem segített. Az öcsém 7 hónapra született, és 12 órát élt.


Kérdésedre válaszolva: szerintem nem normális. Anyós, após le van k@kilva, legyen neked első a baba.

2009. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem normális...

Én mondjuk már az elejétől kezdve nem biciklizem, mindenképp meg akartam előzni, h vmi baj legyen. Engem anyuék piszkáltak folyamatosan, h milyen kis "úrilány" lettem, mióta városban lakom (anyuék faluban laknak, mi a párommal 200 km-re tőlük, Egerben, kb. 2-3 hetente mentem hozzájuk még az elején), h még a biciklire sem vagyok hajlandó felülni. Amikor mondtam, h a baba miatt nem, rögtön jöttek azzal, h bezzeg unokatesóm még a szülése előtti napon is biciklivel vitte el mindkét gyerekét oviba meg iskolába. Meg h ezelőtt ők (mármint a szüleim) még kapálni jártak, meg címerezni, és, h a kutya nem törődött azzal, h terhes v. nem, mindent ugyanúgy kellett csinálni, mert h ez nem betegség, csak egy állapot...:S

Piszkáltak néhány hónapig vele, mire elérték, h már 3 hónapja nem voltam náluk, nem is tervezem, h akár a babával is túl sokszor elmennék...

Sztem, ha nincs túl messze a bolt, és apósod semmiképp nem akar kocsikázni, akkor akár sétálhatsz is, bár az meg megint nem jó, m cipekedni sem szabad...

Hát, így végigolvasva nem tudtam segíteni :(

Menjen más a boltba, ne pedig Te, így szülés előtt!

Üdv: 37 hetes kismami

2009. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most hozott haza egy tényleg fasza biciklit, amit február óta ígérget nekem!, hogy majd tekerhetek, már terhesen.

A terhességről eleget tud, négy gyereke is van.

A páromnak nem mondtam még, 14:15kor hangzott el a beszélgetés.

2009. máj. 27. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez igazi taplóság.Én megkérdeztem volna tőle hogy mit szólna ha esetleg a korai szülés miatt lenne neki egy beteg unokája.Ráadásul miatta.Á, az emberi butaság határtalan, annyiszor mondtam már.

Amúgy megy szar......le, de a fia igazán kioszthatná, még ha te nem is.

2009. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bringáznod amúgy sem nagyon szabadna, max. szobabiciklin. Mi van, ha véletlenül leesel??? Ha meg kényeskedőnek gondol, gondoljon amit akar, ilyenkor a baba az első.
2009. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!