Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírok ki még egy ilyen...

Nem bírok ki még egy ilyen éjszakát?

Figyelt kérdés

8 hónapos a lányom, van már 3 foga,most jön a negyedik, napok óta rettenetesen rosszul alszik. Legalább 20- 25alkalommal ébred. CSak cicin tudom visszaaltatni, de már éjszaka azt is szétrágta, hiába adtam neki nurofent.


Az orvos azt mondta, ha nagyon gáz a helyzet, végszükség esetén kaphat germicid c kúpot.


Nagyon rossz anya leszek ha este kap egyet??? EGész nap csak nyafizik,mert nem aludta ki magát. és fáj neki


2013. ápr. 26. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
NEM leszel ettől rossz anya,de mielőtt kúpot adsz neki,esetleg próbáld ki a Dentinox fogínygélt,ez jól elzsibbasztja Neki,mi is ezt használjuk és nagyon bevált. És tényleg jól zsibbaszt, háát kipróbáltam én is mielőtt neki bekentem volna, :D és végig alszik éjszaka.
2013. ápr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Dentinox,dologél,gengigél, és osanit...egyik sem segít éjszaka bekenem neki és negyed óra múlva ugyanígy sírva ébred:(
2013. ápr. 26. 07:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Nurofen nem fájdalom csillapító? Szerintem ha az az akkor a Germicid sem fog használni.


A dentinoxot én is tudom ajánlani, de szerintem ez nem csak fog. Egy babának nem egy fix baja van, hanem nöl mindene rajta, az agya is, szerintem csak rosszul aludt. Még a cumi használ ilyenkor. nekem elsö lányom nagy cumis volt, a második meg 8 hós koráig kiköpte, fuldoklott töle. Most 9 hós és éjszaka végig cumizik, ha felsír rögtön kéri a cumit és vissza alszik.

2013. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nurofen jobban kiüti mint a Germicid. Esetleg algoflex baby. Bármit is adsz neki nem vagy rossz anya!
2013. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

vibrucol kúpot adj eki



ne gyógyzsert megoldja a problémát enyhe nyugtató hatásu nem gyógyzser

2013. ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a viburcol ezen szart sem fog segíteni. Egy nagy humbug az egész. Nyugodtan adhatsz neki bármilyen babáknak való fájdalomcsillapítót. Germicidet is. Ki kell tapasztalni mi válik be. Ezenkívül, mi az anaesteticha nevű gyógyszertári keverős kencét használtuk a fogra. Ez vényköteles, nekünk doki írta. Csak ez vált be. Dentinox és társai annyi volt mint halottnak a csók. Aki meg azt mondja hogy ne adj gyógyszert annak üzenem hogy akkor ő se vegyen be ha fáj a foga vagy a feje. Miért kellene szenvedni a gyereknek?
2013. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
inkább adj neki gyógyszert és csillapítsd a fájdalmát mert a fájdalom roszabb mint ha adsz neki egy gyógyszert.
2013. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kell szenvednie a gyereknek,de szerintem tömni sem szabad fájdalomcsillapítókkal mert hamar megszokhatja a szervezet... és aztán tuti h sz@rt se fog használni. esetleg megpróbálhatod kedves Kérdező még a homeopátiás bogyót a chamomilla D12 -est ebből reggel este 5-5 bogyót vagy egy kanál vízben feloldani és megitatni vele,vagy a nyelve alá tenni. ez nyugtalanságra is nagyon jó
2013. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk panadol baby vált be, én ezt két hét óránkénti ébredés után adtam a lányomnak és aludt. Neki a felső négy jött egyszerre és a végén azt hittem már megőrülök a nemalvástól. Ő nappal se aludt, csak a hátamon mei taiban.

Panadolt minden alvás előtt adtunk neki, ez napi kettőször volt, és úgy aludt, mint szokott.

2013. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Viburcolt én is javasolnám, nálunk nagyon sokat segített. Mellette is előfordult, hogy felkelt, de akkor adtam neki Nurofent, így a kettővel elviselhetőek lettek az éjszakák.

Szerintem egy próbát mindenképpen megér. Mivel homeopátiás szer, így ártani semmiképpen se fogsz vele.

2013. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!