Szabad levegőn?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy az 5 hetes kisbabánkkal mennyi időt lehet a szabad levegőn tölteni? Kertes házban lakunk, és szívem szerint kint lennék vele, amennyit csak lehet (persze árnyékban, szúnyoghálóbal, stb.), csak nem tudom, szabad-e? És mit adjak rá ilyen melegben? A rugdalózó elég, vagy adjak rá kardigánt, takargassam be? Bocsánat a sok kérdésért, csak első baba, és ezért a sok bizonytalanság.
2013. ápr. 26. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2-3 óra félárnyékos helyen
2013. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen időben 1,5- 2 órát simán kint lehetsz vele, és igen, félárnyékos helyen.


Én kardigánt még adnák rá , de csak vékonyat. Betakarni nem kell, max egy textil pelussal ha megnyugszol tőle :)

ne izgulj :)

2013. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)
2013. ápr. 26. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Én betakarnám egy vékony takaróval, főleg hogy félárnyékos helyre teszed és ő csak fekszik még. De ez én vagyok...
2013. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmm érdekes, nàlunk a 7 hetes kisfiam gyakorlatilag egész nap kint van a kertben, csak a szopik, pelenkázás + "játszàs" idejére viszem be, és az álmosság jelère már megyünk is ki. Eszembe se jutott, hogy ez sok lenne, hiszen mèg nagy kànikula nincsen. Én késő délután adok a rugi fölè kardigánt, amúgy kidkalap és vékony takaró + naptej a pofira.
2013. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!