Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem ciki, ha...

Szerintetek nem ciki, ha anyuka "babakocsival a kezében" cigizik? Még akkor is ha már nem szoptat és szabad levegőn van.

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 19:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
49%
cigányok csinálnak ilyet
2012. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
55%
Nem!Az a ciki amikor az anyuka sehogy se bírja levezetni a feszültségét ,idegességét és bántalmazza ,vagy megöli a gyerekét.
2012. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
40%
Azért idióta az ilyen, mert kiad majdnem 800Ft-ot egy dobozra minthogy a gyerekére költené.
2012. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
51%
Az én szememben ez nem ciki, hanem köcsögség, bunkóság, szemétség ...
2012. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
52%
én messziről elkerülöm a cigiző embereket az utcán, mikor sétáltatom a babámat, hogy még csak véletlenül se kelljen neki a füstöt beszívnia!Nagyon elítélem!
2012. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
60%

Ez gáz. :( Cigizzen, ha épp nem gyerekkel van.

Legalábbis engem akkor zavar, ha a gyerek mellett/közelében fújja. A többi az ő dolga (szoptat vagy nem...)

2012. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
53%

Igen ciki!

Bírjon már ki ennyit. Gyenge emberek csinálnak ilyet.

2012. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
72%
Nekem van lányom 1 éves lesz. 3hetesen elment a tejem (se terhesség, se szoptatás alatt nem dohányoztam), de szoptatás után, h levezessem a feszültséget elkezdtem cigizni! na nem mint a gyárkémény... Szerintem azzal nincs baj, ha cigizik az anyuka, én pl. kesztyűben dohányzok, megmosom utána a kezem és még fogat is mosok, vagy jól kiöblögetek szájvízzel. De nekem még eszembe se jutott emberek között, vagy az utcán gyerek sétáltatás közben rágyújtanom. Szerintem ciki, otthon a kertben vagy az erkélyen néha belefér, de az utcán a gyereket sétáltatva elég visszataszító!!!!!!!!
2012. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
39%

Inkább tapintatlanság a gyerekre nézve, hisz ő is belélegzi a füstöt, és a csöpp kis tüdejének biztos árt...

Az anyukáknak különben sem kéne dohányozni, sőt, senkinek sem kéne...Én még csak ki sem próbáltam, nem is tervezem. Persze ezt mindenki magában dönti el, hogy neki ez kell-e vagy sem.

De gyermek előtt nem szabad. 1, mivel a passzív dohányzás is árt, 2 ha idősebb lesz, biztos, hogy rá fog gyújtani.

2012. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
61%
En is mint az utolso,szoptatas utan ra-ra gyujtottam...3 honapig tudtam szoptatni. 1 doboz cigit szivok masfel het alatt, DE! komolyan nem jutott vna soha eszembe, hogy azt a napi 2 szalamat a gyerekem kozeleben szivjam el. Egyszer sem gyujtottam ra ha babakocsiban volt, de meg csak a kornyeken sem. Sztem ez tenyleg bunkosag, de ezen felul ahhoz senkinek semmi koze ha vki cigizik vagy nem.
2012. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!