Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt töltötök a babátok...

Mennyi időt töltötök a babátokkal szabad levegőn ezeken az őszi napokon?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a babátok? Mikor mentek ki általában?
2009. nov. 6. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

mindjárt másfél éves. de. boltba megyünk, az kb 45 perc.

du. kb 1 órát vagyunk kint, perzse ha az idő engedi.

2009. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11 hónapos, napi 1-2 óra
2009. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 3 hónapos. Minden nap kétszer van levegőn, persze ha nem esik az eső. Délelőtt 10 óra körül indulunk. 2 órát sétálunk, majd még a Babuci tovább alszik 2 órát a teraszon. Délután 4 óra körül megyünk még egy órára ki. Az én kislányom nap közben csak a szabad levegőn alszik, bent nem.

2009. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7 és fél hónapos a lányom, ebéd után megyünk ki 1 órára, de most pl. fél óra lett belőle mert elaludt. Én már nem hagyom kint aludni, beteszem az ágyába, de uzsonna után még sötétedésig kimegyünk, mert most kevés volt ez a levegő.
2009. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Több órát.

Sétával egybekötött ügyintézés vagy a teraszon való alvás!

2009. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Másfél éves, 2-3 órát.

Reggeli után egyből ki kell vinni, különben nem bírok vele. Utána főzünk és még ebéd előtt is kimegyünk kicsit, és a délután alvás után egy órát.

2009. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos a kicsi lányom. Ebéd után 1 órát szoktunk sétálni, többnyire ő ezt az időt alvással tölti. Ill. Este apával és kutyával sétálunk még egy órát.
2009. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!