Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós fiamat hogy szoktassam...

2 hós fiamat hogy szoktassam a napi 5-6-szori étkezéshez?

Figyelt kérdés
A doki szerint sokszor sokat eszik. 8-szor 150 ml tápszert. 3200 al született ès most 5300 g. Mèg annyi hogy csak akkor adok már neki tápit ha már biztos hogy èhes .
2013. ápr. 26. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
abszolut nem sok lányom is ekkora sulyu 2 honapos
2013. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annak idején én is megkaptam, hogy túletetem. Minden gyereknek más az igénye, van akinek több van akinek kevesebb. Ha nem bukja vissza amit megeszik, akkor nagyon jól csinálod. Hagyd enni mikor éhes, nem kell csökkenteni az adagot sem. Pici még, igény szerint célszerű etetni, mint ahogy csinálod is.
2013. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Épp ebben a cipőben járunk, bár nekem 4200 gr a babám, de ehhez a súlyhoz 7-800 ml-t lehúz egy nap, ami nem tűnik kevésnek, sőt. A 8 alkalomról úgy néz ki 7re sikerült átállni úgy h már a szobájában alszik, és csak akkor etetem, ha felsír, ha nyekereg, hagyom és viszaalszik. Így pár nap alatt az éjjeli két evéből lett egy, plussz a hat nappali. Remélem lassan kitolódik a másik éjjeli is reggelre, és az adagokat lassan növelve a nappali evések száma és csökken. Szépen a maga ütemében.
2013. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is rengeteget piszkált az orvos,mert az elején 1,5óránként evett a Fiam!Azt tanácsolta a doki adjak neki teát,állítsam át a három óránkénti evésre!Nem adtam neki teát,idővel kialakította magának a ritkább evést!
2013. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az en fiam is 2honapos es 5kg,o is soszor eszik,meg gondolom ebben a melegben szomjas is. Szerintem ne hallgass az orvosra.
2013. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :-D
2013. máj. 18. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!