Duck tévét?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 12:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Na, akkor még egyszer. Duck tv-t engeditek nézni a picurnak? Tudom hogy nem érti még.
2013. ápr. 26. 12:01
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Egyáltalán nem néz tévét a 9 hónapos lányom és biztos nem is fog még jó ideig. Gondolom 1 év alatt gondolod, ha a baba kategóriába írtál.

Sem a szemének, sem az idegrendszerének nem tesz jót. Kerülni kell a tévét, amíg csak lehet, akár 2-3 éves korig, vagy még tovább.

2013. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én 8hónaposom minden mese csatornát szívesen nèz/hallgat,kivéve a duck tv-t!Tudom hogy az a neki való,de az szerintem is olyan gagyi!Azzal nem értek egyet,hogy nem tévézhet.Én űgy szoktam hogy ha bent vagyunk,és a járókában játszik akkor bekapcsolom neki a tv-t,hogy ne legyen csendben.Általában nálunk a Minimax a menő
2013. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Duck tévénk az speciel nincs, de az M1-en és a Minimaxon nagyon jó, bababarát, aranyos mesék vannak néha. A mi lányunk 1 éves kora körül kezdett el tévét nézni, bár akkor még nem nézte, elmászkált. De ezeken elég jó mesék (is) vannak.
2013. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint az M2-n, nem az M1-en.
2013. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Múltkor nővérem mutatta nekem a Duck TV altatós műsorát. Komolyan mondom, ilyet csak a füvesek néznek. :D Ha majd nekem is megszületik a baba, tuti nem engedem neki, hogy nézze. Inkább letöltök a netről kalsszikus meséket és azokat játszom le neki.
2013. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!