Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alverde (kismanó) babafényvédő...

Alverde (kismanó) babafényvédőt ismeritek? Bevált?

Figyelt kérdés
sok jót hallottam a Dm-es termékekről!
2013. ápr. 26. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ha már dm-eset akarsz venni,akkor a sundance kid-et válaszd,az jobb.én maradtam a vichynél,5400ft volt 300 ml,tehát rengeteg van benne,és ajándék volt hozzá egy felnőtt 300ml 30 faktoros.(egy kozmetikus anyuka)
2013. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.akkor megnézem a Sundancét!!
2013. ápr. 26. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Az Alverde nagyon jó, én azt vettem a babámnak. Bevált!
2013. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!mentek a zöld kezek!!
2013. ápr. 26. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

1 voltam

2013. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Laboratoriumi tesztek szerint az alverde jobb a drága garnier, vichy, nivea krémeknél. De nincs csak 30 faktoru.
2013. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os!ezt honnan veszed?találtál valamilyen cikket?linkeld már be légyszi!az én férjem bőrgyógyász,de a bioderma, vichy, babe termékeknél jobbal, még nem találkoztunk.Csak ezek vannak letesztelve 1 év alatti babákra laboratóriumban.Az már egy másik szempont hogy mennyire víz,és homokállók azok a termékek amiket a dm-ben megvásárolhatsz pár 100 ft.-ért.Hogy mennyire hagy nyomot a ruhán,és hogy fehéríti ki a bőrt azt nem tudom...
2013. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mint írtam, én az Alverdét használom a babámra és magamra is. Szuper jól teljesít.

75 ml-es és 1600-1800 Ft körül van az ára.

Valóban csak 30 faktoros, de az én hiperfehérbőrű babám még nem égett le a napon! Vízálló, bár ez nincs ráírva, de nem egykönnyen jön le a vízben.

Kicsit talán nehéz elkenni, de ez nekem nem okoz problémát, végül mindig sikerül szépen eloszlatni.

Szóval én teljesen meg vagyok vele elégedve, nem egy gagyi termék. Ráadásul természetes összetevőkből áll.

Még annyit, hogy gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy egy napvédő krém 30 vagy 50 faktoros. A 30 faktoros a káros napsugarak 96,7 százaléka ellen nyújt védelmet, az 50 faktoros pedig 98 százalék ellen. Szóval elenyésző a különbség.

2013. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most vettem a dm-ben a Sundance kid krémet, ez 50 faktoros és kifejezetten érzékeny és fehérbőrű babáknak valót ez 1200ft volt és nagyon jó.
2013. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!