Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben nyilvánul meg ha keveset...

Miben nyilvánul meg ha keveset eszik a baba? Ebédre mindig adni kell desszertet is a kaja mellé?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát abban, hogy nem gyarapszik a súlya, vagy fogyni kezd. Nem tudom mennyi idős gyerekre gondolsz, de én a 13 hós lányomnak soha nem adok desszertet.
2011. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

7,5 hónapos.8150g és 73 cm

Reggeli 200ml tápszer

tízórai 220ml tápszer

ebéd 1 üveg bébikaja

uzsonna:150ml tejpép v 1 üveges desszert

vacsora:220ml tápszer

2011. ápr. 11. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A lányom 7.5 hónaposan 8400 g volt és 70 cm. Kb ugyanígy evett mint a te babád, csak nálunk a tízórai volt a gyümölcs. Egyébként én itt szoktam megnézni, hogy hogyan fejlődik: [link]

Ha aggódsz a súlya miatt, próbálj meg kicsit többet adni neki. Ha éhes elfogadja, ha nem akkor ennyi elég neki. De szerintem nincs ezzel semmi gond, hacsak nem fogyott mostanában, vagy nem hízik semennyit. De azt a védőnő úgyis szóvá teszi.

2011. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!