Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van vki aki hasonló dolgot...

Van vki aki hasonló dolgot tapasztalt? Hogy lehetne ezt megszüntetni?

Figyelt kérdés
egy éves a fiam és mindennap mikor álmos és nyűgös olyankor odajön hozzám és egyszerűen belemar a kezembe arcomba amit ér.vagy ütöget,tépi a hajam stb.hogy lehetne megszüntetni?
2013. ápr. 26. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Figyelemefelkeltésképp csinálja. Foglalkozz vele többet, kialakult már a napirendje, ha álmos vidd aludni. Minden alkalommal magyarázd el neki hogy ezt nem szabad, mert anyának fáj és anya sem bánt téged stb.
2013. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a 15 hónapos kisfiam is ezt csinálja egy ideje, valamiért így jelzi hogy tegyem le aludni,sok mindent nem tudok tenni csak mondogatom neki hogy nem szabad ilyet csinálni meg hogy ez fáj nekem és azt hiszem érti is,viszont csak velem cyinálja ezt az apját soha nem próbálja harapni vagy megütni.Hát nem tudom remélem hamar elhagyja ezt a dolgot.
2013. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igen én is ennyit teszek,hogy elmagyarázom.nálunk is csak velem csinálja.vinném én aludni csak az a baj,hogy ő nem akar aludni akármennyire álmos akkor sem.hihetetlen de így van pici kora óta.7 napból 5napon így van.szóval mikor aludni kéne(őszerinte)akkor nem akar ez mondjuk du.3-4 (előtte véletlenül se óhajt) így olyankor kis hiszti után le tudom foglalni.de mondjuk 6kor fél 7kor már kezdi a verekedést mert álmos.de akkor még nem mehetünk aludni...
2013. ápr. 26. 21:52
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és ennél többet nem tudok vele foglalkozni,mert egész nap vele vagyok soha nem megyek nélküle sehova.és 10ből 8szor egész nap egyedül vagyok vele(apukája reggel 9től 24ig dolgozik heti 5 napon)
2013. ápr. 26. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!