Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az éjszaka átalvása pontosan...

Az éjszaka átalvása pontosan mit jelent 16 hónaposan? Több véleményre is kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Légyszi segítsetek tanácstalan vagyok.Amikor azt mondjátok hogy gyermeket átalussza az éjszakát, az azt jelenti hogy leteszik pl. este 8 kor és reggel 8ig egyszer sem sír fel, nem ül fel a kiságyba éjjel, hogy vissza kell fektetni,nem szomjas stb. Légyszi írjatok minél többen mert a kislányom 2 hetes kora óta nagyon jó alvó volt, úgy átaludt az éjszakát reggel 7ig hogy egy szó hang nem volt, magától leszokott az éjszakai ciciről, és így átaludta, de most 4 hónapja éjjel sokszor felkel, ücsörög, sír, nyöszörög, szomjas stb. Most 16 hónapos. Átment rossz alvóba. MITŐL lehet?Ja és 18 foga teljesen kint van tehát nem az a gond!!!!


2009. szept. 26. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam 8-10 hetes kora óta átalussza az éjszakákat.

Most 15 hónapos, igen előfordul, hogy feláll a kiságyban megnézi, hogy itt vagyunk-e. (Egy szobában alszunk még vele)

Olyankor mindig megsimizzük rögtön és visszalaszik.

Ez van, hogy egy este 3x előfordul, van, hogy egyszer sem. Nem szomjas ő, mert sose adtam neki teát vagy ilyesmit az ágyában. Ha próbáltam itatni félrenyelt, annyira nincs hozzászokva az éjszakai iváshoz.

Nincs cumija és sose ivott cumisüvegből. 14 hóig szopott, de nem aludt el cicin.


Próbáld meg a rögtöni visszasimogatást!

2009. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Most 17 hónapos, és éjszaka nagyon gyakran felsír. Legtöbbször magától visszaalszik, csak ritkán kell bemenni hozzá. Szerintem mégiscsak a fogaktól lehet, amíg kint nincs mind a 20 tejfog, addig azok fájhatnak. Meg ilyenkor már álmodnak rosszat. Inni én sem nagyon szoktam neki adni éjszaka.

Este 9-től alszik általában fél 8-ig.

2009. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lányom 15 hónapos. Vele inkább 10 hónapos kora környékén fordult ez elő, hogy felkelt éjszaka és volt, hogy 3-4 órát fent volt, nem aludt vissza. Aztán szépen 1 éves kora utánra elhagyta, viszont a napokban megint előfordult egyszer, hogy éjjel felkelt (nagy meglepetésemre, hiszen már 3-4 hónapja nem volt ilyen), és megint 3-4 óra volt, míg nem aludt vissza. Ilyenkor felül, aztán feláll, megpróbál ő visszaaludni, de nem sikerült neki. Ki kell vennem közénk (még egy szobában alszunk), de ott sem mindig sikerül neki visszaaludni egyből.

Hogy az éjszakát végigalussza az nálunk azt jelenti, hogy kb. este fél kilenctől reggel kb. fél nyolcig alszik, vagy nyolcig.

Ha a fogai ilyen jól kint vannak már, lehet, hogy napközben túl sokat alszik, vagy nem fárad le eléggé ahhoz, hogy végigaludja az éjszakát. Vagy még az is lehet, hogy melege van. Én is mindig csak ezekre a dolgokra tudok gondolni, mert lányom sincs hozzászokva az éjszakai iváshoz, cicihez (persze ha felébred megkínálom, de utóbb már azt sem kérte), éhesnek nem lehet éhes, mert vacsizik és alvás előtt még egy keveset szopizik. Tehát csak ezekre tudok gondolni, hogy melege lehet, sokat aludt nappal és nem elég fáradt az éjszaka végigalvásához.

2009. szept. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!