Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jòl teszem, ha szoptatom...

Jòl teszem, ha szoptatom a kislányom mindíg, amikor fáj a pocija, és addig marad velem, amig eredményt nem ér el? Nem lesz ebbôl gond?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha tutira hasfájás a baja akkor nem a legszerencsésebb dolog ráetetni.
2013. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sOkàig szopizik. Azt mondja pàrom, hogy ha gyakran eszik a pici, akkor a régebbi és az ùj tej megfàjdítja a hasàt.
2013. ápr. 17. 14:36
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem mindig. Általàban nagydolgozni akar ami nem megy tùl könnyen neki, olyankor szoktam cicire tenni.
2013. ápr. 17. 14:37
 4/17 anonim ***** válasza:
nem hiszem h a szopitol jobb lesz a hasanak.ha kakilni kell inkabb simizd a pocijat,paskold a popojat de ne etesd!ilyenkor még nehéz kakilniuk,sok idö mire megtanulja hogy kell nyomni,ne tereld el a figyelmét!
2013. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát ha fáj a pocija és te úgy szoptatod, az szerintem sem a legszerencsésebb..
2013. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pedig csak attol nyugszik meg...àttérek akkor a h.kendôre, hátha! Köszi a vàlaszokat!:)
2013. ápr. 17. 14:44
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha ez bevált nektek, miért váltanál módszert csak azért, mert idegenek mást írnak???


Amúgy néha én is csinálok ilyet.

2013. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A babák bélműködését beindítja az evés, tehát a szopi. Így könnyebben kakál - ez tény.

Szóval, ha nektek bevált, akkor ne csináljátok másképp. Az igény szerinti szoptatásból soha nem lehet gond.

Egyébként a régi tejcire friss tejci sem állja meg a helyét.

Utána lehet olvasni itt: www.lll.hu

2013. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem sem jó ha amiatt szopizik mert fáj a hasa.utána csak még jobban fog neki fájni.
2013. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Modt éhes, sir pedig csak 2 ora hosszat szoptattam....ki érti ezt? Mindent bevetettem, semmi az ég vilàgon nem hastnàl.
2013. ápr. 17. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!