Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányos anyukák! Pelenka kérdés?

Lányos anyukák! Pelenka kérdés?

Figyelt kérdés
Ha hasmenése van a lányotoknak,vagy csak kenőcsösebb állagú a széklete és a nunija is olyan lesz,esetleg a hüvely bemenete is,mekkora esély van rá hogy pl valamiféle fertőzést elkap? Csak popsitörlővel kitörlitek,vagy megmossátok neki rendesen?
2013. ápr. 26. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos a lányom, én mindig csak jó alaposan kitörlöm nedves törlőkendővel, széthúzva a bőrt ellenőrzöm, hogy biztosan minden kijöjjön.
2013. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ha nagyon kakis akkor vízzel mosom meg neki.Tavaly nyáron 1hétig kórházban voltunk vesemedence gyulladással ezért nem kockáztatok.
2013. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Törlőkendővel kitörlöm. Volt olyan is, hogy a hüvelyébe is bement, akkor körbetelefonáltam, és azt mondták, hogy kitisztul, nem kell semmit csinálni. Amit tudok töröljek ki, ami be ment, az szépen kitisztul. Így is lett.
2013. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm anyukák a válaszokat,ment mindenkinek a "zöld pacsi"
2013. ápr. 27. 06:10
 5/6 anonim ***** válasza:
1éves múlt a lányom! Amíg nagyon pici volt, addig volt olyan, h kimostam a popóját víz alatt, mert azt a törlőkendő se tudta volna szépen leszedni! :) De úgy 6hótól nagyon alaposan letörlöm a törlőkendővel (inkább többet használok), én minden kakinál, finoman a törlőkendővel betörlök a puncijához is, de tényleg csak óvatosan... Ha nem törlöd le, akkor van esély a fertőzésre, szerencsére még nem volt ilyen nálunk, "kopp, kopp" ne is legyen! Krémet csak a popójára jól elkenem és fent két oldald a hajlathoz is kenek nagyon vékonyan!
2013. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Pontosan így csinálom amúgy én is,csak kiváncsi voltam,hogy mások hogyan ... Félek tőle,nehogy elkapjon valamit, nagyon ügyelek rá én is mindíg... 9 hónapos múlt,nálunk se volt eddig semmi.. :) kopp kopp
2013. ápr. 27. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!