Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is volt igy?

Más is volt igy?

Figyelt kérdés
1 hónapos kisfiamnak sokszor jön vissza a tej, valamikor evés után másfél órával is. Néha aggasztó bár azt mondták a kórházba lehet csak akkor szünik meg ha szilárdat eszik. Nektek hogy alszik? nekem eddig oldalt de most már nem nagyon akar éjjel meg nem merem a hátán hagyni.
2013. ápr. 27. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
barátnőm babája is nagyon bukós még most is pedig 8hónapos. sinemilt kever a tápszerébe azt hiszem.
2013. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is eléggé bukós volt, mikor elkezdtük a hozzátáplálást, akkor már kevesebbet.. most 9 hónapos, 3 étkezés van kiváltva,és egyáltalán nem bukik már. Lehet hogy nálatok is így lesz,hogy ha bevezetésre kerül a szilárd is akkor fog megszűnni. Amúgy születésétől kedve hason szeret aludni,most már éjszaka sokszor alszik hanyatt, de a hason alvás a jellemzőbb.
2013. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fejrèsznél emeld meg a kiságyat. Mi könyveket raktunk az ágy lábai alá a feje felöl ìgy nem bukott ha aludt. Egyébként sokal jobb volt mimor már magátol ült és a hozzátàplálás is segìtett. Nutritont adtam Neki még, keress rá a neten. :)
2013. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4-5 hónapos koráig, sokszor a következő etetés előtt is jött vissza, hanyatt aludt féloldalra fordított fejjel, és az elején még oldalt is, amíg lehetett úgy fektetni és úgy is maradt, ahogy letettem. ha nyugodt akarsz lenni, kölcsönözz légzésfigyelőt, havi 2-3000, gyógyszertárban, bababoltban, nekünk 5hetes korától 4 hónapig volt.
2013. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!