Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 25 fokban miben altassam 7...

25 fokban miben altassam 7 hónaposom?

Figyelt kérdés
R.ujjú body és h.ujjú pamut rugi felé még tegyek egy ágyneműhuzatot szerintetek,vagy elég ami rajta van? Hiába van egész éjjel bukóra nyitva az ablak,24 foknál lejjebb nem megy a hőmérséklet.
2013. ápr. 28. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Body, rugi,s vékony pléd!!!

Nekem a 4 évesem is így alszik, és sokszor megébred hogy fázik, takarjam be, ha lerúgta a takarót.

2013. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pléd még simán elfér. Mi be tudunk takarózni, de ő nem.
2013. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is teszek rá takarót!

Pláne tegyél, ha búkóra nyitva az ablak.

2013. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is 24 fok van éjjel-nappal. 6 hós a picim. Én csak simán egy rugit adok rá éjszaka és egy babatakaróval betakarom. Abba meg ahogy forgolódik úgy belebugyolálódik,hogy akár hálózsáknak is megfelel.De ha csak deréktól lefelé van betakarózva, akkor sem fázik.

A nyártól már félek, mert akkor éjszaka is 30-32 fok lesz.Hogy azt hogy fogjuk viselni????

2013. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak egy bodyt és egy talpas nacit adok rá de már így is izzad és alig tud elaludni. Csak hajnalba takarom be az én ágyneműhuzatommal (velem alszik és én is már csak annyival takarózom)jah és panelba lakunk. Nagyon félek mi lesz még nagyobb melegbe :(
2013. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!