Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiús anyukák! Újszülött...

Kisfiús anyukák! Újszülött fiúnál mit kell majd a kukival csinálni?

Figyelt kérdés
Anyukám, anyósom azt mondja, hogy csak alaposan megmosni, ellenben a védőnő, aki szerint 3* fel kell húzni fürdetéskor! Ti hogyan csinàltàtok? Hamarosan szüksègem lesz a tapasztalataitokra!!
2013. ápr. 28. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az orvosunk azt mondta, hogy 1 éves korig nem húzgáljuk a kukit. Mi ehhez tartjuk magunkat azóta is.
2013. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a gyerekovos azt mondta,hogy alaposan mossuk meg és amennyire lehet húzzuk vissza,de ha nem megy a húzogatás akkor ne erőltessük.Mindig csak annyira húztuk neki vissza amennyire lehetett és szépen jött feljebb hónapról-hónapra.Most 4 éves,teljesen vissza lehet neki húzni,sosem volt vele probléma.

Barátnőm viszont nem húzkodta a kisfiának és jól le is van neki tapadva,azt mondták nekik,még várnak vele 6 éves koráig,aztán megoperálják.

2013. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Elso fiamnal a gyerekorvost azt mondta,nem szabad huzogatni.Ra hallgattam. A fiam most 3eves es egyaltalan nem tudom hatrahuzni a bort,meg csak a makk se latszik neki :(

Most szuletett a masodik fiam, uj vedonom van,o azt mondta huzogassam. Elso meresen o csinalta meg eloszor,es szepen le is tudta huzni a bort. Ugyhogy en most a vedonomre hallgatok, a nagyobbik fiamat meg elore sajnalom :(

2013. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem kell sajnálni a fiadat, egészen kamaszkorig nem gond, ha letapadás van, utána pedig általában magától meg szokott oldódni a probléma.

A babák és kisgyerekek kukija nem véletlenül ilyen, a letapadás véd attól, hogy a bőr alá menjen valami szennyeződés, (amire pelenkás gyereknél elég nagy az esély), és gyulladást okozzon.

Nekünk azt mondta a gyerekorvos, hogy nem szabad húzogatni, szót fogadtunk neki, és nincs is semmi probléma a szerszámmal :)

2013. ápr. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye.. – itt, a #4-es válaszban leírtam a gondolataimat a témában, melyek úgy tűnik javarészt fedik az előttem szólókét.

2013. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sziasztok! 3as vagyok. Az uj vedononk megnezte a nagyobb fiam futyijet es hatra rantotta neki. Le volt tapadva neki,de nem fajt neki,inkabb utana. Azota sikerul nekem is hatra huznom,es koromviragkremmel kell kenegetnem neki.
2013. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Örülök h rendbejött !!!
2013. máj. 14. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!