Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha újszülött babámat magamhoz...

Ha újszülött babámat magamhoz venném a kádba fürdéskor, ártanék neki vele? Csak mert szeretnénk néhány fotót csinálni így! (2 hetes baba pontosan)

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle, ha nem nyel vizet. Jó fotózást!
2012. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, csak figyelj arra, hogy legyen elég meleg a víz és ne rakjál bele semmilyen fürdetőt :)
2012. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pár foto erejéig semmi baja nem lessz.Az anyukája vagy a te karodban biztonságban van:)
2012. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem lesz baja de elötte te fürödj le . engedd le a vizet kellemesen meleg ne forrot és utána beveheted a babot. de tündéri nekem eszembe se jutott na majd a kövinél köszi az ötletet
2012. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

én vagyok az anyuka és köszi a válaszokat!

Mandarina szívesen a tippet,amúgy már évek óta művészfotózok,de nem tudom megítélni,mennyire egyedi ötlet:)

2012. jan. 18. 16:39
 6/12 anonim ***** válasza:

babának semmi baja nem lesz.

viszont jó alaposan mosd ki a kádat, te még egy hónapig nem ülhetnél vízbe, ugye a méhseb miatt. szóval te se órákig áztasd magad.

egyébként ha már jól vagy, túl vagy a 6 hetes kontrollon, akár rendszeresen is fürödhettek együtt :)

2012. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a nogyogyasz, vedono is azt mondta, h 6 hetig semmikepp se furodjek a babaval, a gyermekagyi verzes, tisztulas miatt. En 2 hetesen nem furodnek egy vizben vele, 6 het utan igen. De legalabb 4 hetet varnek, az biztos. Te meg csak 2 hete szultel.
2012. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolóval értek egyet. Ha 2 hetes a babád akkor még vígan van szülés utáni folyásod, ami iszonyatosan fertőző lehet. Még a fürdést sem ajánlják ilyenkor az anyának sem, mert abba a vízbe ázik amibe a folyás is belekerül, utána a baba meg a cicin összeszedhet valamit. Szerintem egyáltalán ne ülj kádba, de babával meg egyáltalán ne. Várd meg vele hogy elmúljon a folyásod, vagy esetleg ha mindenféleképpen fotózni szeretnél, akkor zuhany alatt, de az meg a babának nem lenne jó. Eleve a köldökét nem is érheti víz. Szerintem ez butaság. Van más lehetőség is hogy jó képek készüljenek. vigyázz a babádra és magadra.
2012. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha te vagy az apuka, akkor nyugodtan, csak alaposan takarítsd ki előtte a kádat bababarát tisztítószerrel. Ha a köldökcsonkja megvan még a picinek, akkor én inkább várnék vele, mert ott nehezebb megtartani, így könnyebben vizes lesz a csonk.
2012. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én eddig csak negatív dolgokat hallottam a gyerekkel együttfürdésről! Egy fotó még ok,ha már túl vagy a 6 héten,de a rendszeres együttfürdés nem egészséges,mivel teljesen más a felnőttek meg a babák szervezete,lehet,hogy van egy kis gombás fertőzése az anyukának amit ő nem is érez,de a babának már komoly baja lehet tőle,és hát a melegvízben meg nagyonis jól érzik ezek a bacik magukat.Szóval szerintem nem a semmiért lett kitalálva a fürdetőkád! Szerintem attól még szeretheted a babádat,hogy nem fürdesz vele.
2012. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!