Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Semmi jelét nem látom a...

Semmi jelét nem látom a fogzâsnak 6 hónapos a fiam. Akkor mostanaban nem lesz foga?

Figyelt kérdés

Nekem ennyi hónaposan mar 4is volt neki egysem.

Mielőtt bárki irná nem siettetem vagy ilyesmi csak kivancsiságból kérdeztem.

Van közöttetek olyan anyuka akinek a bajának minden előjel nêlkül egyik napról a másikra kibújt?


3hós kora óta rág mindent ami csak a kezében van,alul es felül is ki van fehéredve az inye már 1,5hónapja, az utóbbi időben kicsit jobban folyik a nyála de nem vészes



2013. ápr. 29. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál hasonló volt a helyzet, 6 hónaposan még nem láttuk hogy bármi is alakulna. 7 hósan bújt ki neki kettő, most 10 és fél hónapos, ma bújik ki a 6. Unokatesójának szintén 7 hósan bújt ki az első, ő most 1 éves, és 3 van neki. Lehet hogy 1 hónap múlva már lesz a fiadnak foga :)
2013. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Elizaveta válasza:
Az én fiamnak 10 hónaposan jött ki az első foga,aztán 2 hónapig semmi.
2013. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!