Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám az 1 éves...

Hogyan tudnám az 1 éves kisfiam egyensúlyát javítani? Ha az egyik kezét fogom, úgy szeret menni, de amint elengedem vagy letérdel vagy elesik.

Figyelt kérdés
Ha nagyon akar tud menni önállonan pár lépést!
2013. ápr. 29. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudsz én nem is kell segíteni neki, egyedül kell megtanulni megtalálnia az egyensúlyát, és a kézenfogva sétálgatás ebben nem segít, sőt! Van még ideje bőven megtanulni! :)

Maximum egy járássegítőt adhatsz neki, nálunk ez a bébitaxi volt :) Egyik délután elkezdte tologatni maga előtt a lakásban, úgy, hogy a oldalt állt neki és háttámlát és a kormányt megfogta, kb egy fél órát játszott így vele...este már maga ment :)))

De már előtte 2 héttel is tett pár lépést maga hébe-hóba...de szerintem csak épp akkor érett meg rá, és az önbizalmán kicsit dobott a tologatás, ennyi...

Ezt megpróbálhatod egyébként, egyébként is szeretik a babók :)

2013. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyensúlyproblémákra jók a vízben végzett tornagyakorlatok. Esetleg ha van az ő korosztályának babaúszás, próbáld ki!
2013. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ezért szerintem járástanulásról, nem pedig egyensúlyproblémákról beszélünk ebben az esetben....

Azt pedig nem fejleszti a babaúszás :)

2013. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!